Samsun da norm fazlalarına resen atama yapılacak

Kodla Büyü

samsunlu

Aktif Üye
Samsun da norma fazlalarına resen atama yapılacak arkadaşlar, ilk olarak sendikaların baskısıyla yapılmayacağı söylendi ama arkadaşlar listeler çok kısa amanda açıklanacak yarın olabilr resen atamalar yapılmış... terar söylüyorum bizi bu hallare düşürenleri Allah a havale ediyor hakkımı helal etmiyorum.... :verymad:

samsunlu' Alıntı:
Samsun da norma fazlalarına resen atama yapılacak arkadaşlar, ilk olarak sendikaların baskısıyla yapılmayacağı söylendi ama arkadaşlar listeler çok kısa amanda açıklanacak yarın olabilr resen atamalar yapılmış... terar söylüyorum bizi bu hallare düşürenleri Allah a havale ediyor hakkımı helal etmiyorum.... :verymad:

Aynen hocam, katılıyorum size..

Hocam yapsınlar tabi, ama önce bana şunu anlatsınlar Objektif oldu... Hadi bakalım bir daha ENTER'a basarsam bende insan değilim, Eşek gibi çalışıp bunları özellikle bizim branşa yapacaklar ya,

Birde Bana İl içi ve İl dışı Eml, Kml gibi okulları açmayıp Re'sen atayabileceklerle görüşürüz artık(ilçede 4 fazla 1 ilköğretim ihtiyaç var 3 tane de lise), Çünkü İl dışı için sadece bir okula ihtiyacım olduğu dönemde Eml leyi tercih ettirmeyenlerle görüşürüz..Birde Eşim eş durumundan geldi şimdi beni gönderecekler...
Önce Allah'a sonra Sendikama havale edicem, Sendikam bir ilgilenmesin...

Biz hep Allaha havale ediyoruz sonra oturuyoruz, Elbet en büyük adalet Mevlamın adaleti daha neler yazdım da yarın olsun bütün başka şeyleri de dökücem buraya... birşey olmaz kimseye ama birileri okur Belli mi olur???

hocam Allah a havale etmekten başka tesellim kalmadı, bir az önce arkadaşım aradı 1,5 yıl önce geldiği okuldan resen atndığını öğrenmiş milli eğitimden bir tanıdık vasıtası ile, hüngür hüngür ağladı sınıfımı yeni düzene soktum yerleştim düzenimi oluşturdum bunu nasıl yaparlar diyor, emeklerimize yazık Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın... bir yolunu bulup öğretmenlikten kurtulacağım .... :verymad: :verymad: :verymad:

Allah sonumuzu hayır etsin...norm sorunu çözülmedikçe daha çok resen atama yaparlar daha çok okul gezilir...

hocam acımıyorlar valla direl yallah diyorlar. beni de bugün resen atadırlar. böte mezunuyum ve beni end. mes. lisesine kadromla birlikte yolladılar. buyur buradan yak. hani biz meslek lisesi öğretmeni olamıyorduk. artık türkiyede her şey ben yaptım oldu mantığıyla yürüyor. sonumuz hayır olur inşallah...

ne yapacaklarsa ya da yaptılarsa bir an önce açıklasınlar da. beklemek geriyor insanı...

gknerdogan' Alıntı:
hocam acımıyorlar valla direl yallah diyorlar. beni de bugün resen atadırlar. böte mezunuyum ve beni end. mes. lisesine kadromla birlikte yolladılar. buyur buradan yak. hani biz meslek lisesi öğretmeni olamıyorduk. artık türkiyede her şey ben yaptım oldu mantığıyla yürüyor. sonumuz hayır olur inşallah...

Nasıl Öğrendiniz Hocam, Ya Eml'ye geçmeyi istiyordum ama Önceliğim İl dışı... Bu çok şeyler götürür, bana sorarsanız İl MEM başına çok büyük işler aldı...

biliyorlar sanırım ne yaptıklarını. direk il mem yaptı atamayı. kararnamede il milli eğitim müdürünün imzası var. beni atadılar eml ye inanın şimdi biraz rahatladım. yoksa okulda norm fazlası bekleyip ne zaman başıma bir iş gelir diye düşenmekten sanırım daha iyi olacak...

Geri