Samsun BTR Görevlendime Yazısı

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Değerli Arkadaşlar;
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönemi( 28 Eylül 2015- 22 Ocak 2016) tarihleri arasında yapılacak Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Görevi Görevlendirmeleri ile ilgili olarak;

Bakanlığımızca yeni bir açıklayıcı resmi yazı gönderilme çalışması olduğundan, BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi Dilekçe alma duyurusu ilçe yazımız, beklemeye alınmıştır.

Bakanlığımızdan yazının bir iki hafta içinde geleceği belirtilmektedir. İlgili yazı geldiğinde gerekli duyuru yapılarak, dilekçeler okul müdürlükleri kanalıyla alınarak,ilçe memlere gönderilmesi ve ilçe memlerce de Samsun İl MEM e gönderilmesi istenecektir.

Görevlendirme başlanğıcı okulların başlangıç tarihi 28 Eylül 2015 tarihi olarak öngörülmektedir. Bu tarihten önce tüm arkadaşlarımız seminer dönemlerini diğer öğretmenler gibi geçireceklerdir.

Konu ile ilgili bir değişiklik olduğunda e-posta ile tarafınıza bilgi verilecektir.

İyi tatiller dileriz.

“... Bakanlığımızca yeni bir açıklayıcı resmi yazı
gönderilme çalışması olduğundan, BT Rehber
Öğretmen Görevlendirmesi ... ”

Hayırdır inşallah....

Uygulamadan kasıt sanirim seminer döneminin ileriye alinmasi ihtimali. O nedenle bekliyor olabilirler. Seminerlerin 1 Eylül değilde, 7 sinde başlayabilir söylentilerinden dolayi yani

Pilot 10 büyükşehir ve ilcelerinde mebbis yönetici görevlendirilmesi yapilacagini daha onceden forumda paylasilmisti.bu çalışmalardan dolayı mi acaba yeni bir calismadan bahsediliyor

ne oldu bu bakanlık yazısı çıkmadı mı daha. Ben bir duyum aldım sanki 1 btr görevi ile en az iki üç okulu aradan çıkaracaklar gibi. Koskoca bir ilçeye sadece 5 tane sınırı getirmişler. Anlıycanız artık bu görevde her bilişim öğretmenine verilmeyecek. Bir şekilde nöbete verilin ücretin acısını bizden çıkartacaklar gibi

Hocam btr görevlendirmesinde ilçeye gönderilen yazıyı gördüm en fazla 5 btr görevlendirmesi yapılacağı bu 5 btr başvurusunu da ilçe memin il mem göndermesi 5 ten fazla il meme onay için başvurunun gönderilmemesi gerektiğini belirtmiş

mustafa5885' Alıntı:
Hocam btr görevlendirmesinde ilçeye gönderilen yazıyı gördüm en fazla 5 btr görevlendirmesi yapılacağı bu 5 btr başvurusunu da ilçe memin il mem göndermesi 5 ten fazla il meme onay için başvurunun gönderilmemesi gerektiğini belirtmiş
Yazinin fotografi var mi hocam goreydik iyiydi

Bir kişi bir okula zor yetiyor ilçeye 5 btr yapsınlar da görsünler günlerini. Bundan okullar zararlı çıkar. Sorunlu tahtaların yapılması için btr nin uygun olup da okula gelmesini beklerler.

mustafa5885' Alıntı:
Yazıyı paylaşsanız bilgi sahibi olurduk hocam, bir de ilçenizde daha önce kaç kişi btr görevi alıyordu da beş kişi sınırı getirmişler?

arkadaşlar sizin okullarınızda bilişim teknolojileri labaratuarı var mı? bizim okulda sınıflarda tahtalar var sadece bu da bizim ders anlatımımızı çok olumsuz etkiliyor uygulama yaptırma konusunda sizler sıkıntı çekmiyormusunuz? bence hepimiz bir olup tahtaların yanı sıra tekrar bilişim sınıflarının kurulması hususunda baskı yapalım

hamuş' Alıntı:
arkadaşlar sizin okullarınızda bilişim teknolojileri labaratuarı var mı? bizim okulda sınıflarda tahtalar var sadece bu da bizim ders anlatımımızı çok olumsuz etkiliyor uygulama yaptırma konusunda sizler sıkıntı çekmiyormusunuz? bence hepimiz bir olup tahtaların yanı sıra tekrar bilişim sınıflarının kurulması hususunda baskı yapalım
:++:

mustafa5885' Alıntı:
Hocam yazıyı paylaşmanız mümkun mü?

hamuş' Alıntı:
Haklısınız hocam sınıf olmadan olmaz, keşke her okulun bt sınıfı olsa ama örgütlenememe gibi kronik bir problemimiz var. (Bkz. BTR normu, dersin zorunlu olması, kodlama dersleri, mesleki ortaokul meselesi, 3600 ek gösterge, ösym sınav görevleri...)

bu olay sinir bozucu bir an önce belli olsun millet başvursun gideceği yer olan var geleceği yer olan var

hamuş' Alıntı:
:+1: :+1: :+1:

Bakanlıktan yazı bekliyoruz diye görevlendirme yapmayan iller var. Okul açıldı hala ses yok. Ne olacak, ne Zaman olacak hala ses yok

Geri