Şampiyon 1930 Bafraspor

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Bafrasporumuz Bölgesel Amatör Lig 34. Haftada evinde Yomraspor'u 3-1 yenip Zara Belediyespor'un Bulancakspor'a yenilmesiyle şampiyonluğunu ilan ederek gelecek sezon 3. Lig'de oynamaya hak kazandı.

TEBRİKLER !!!

bafra pidesini severim. o yüzden iyi olmuş, çok güzel olmuş tamam mı? aralarında bir fark kalmış. o fark da çok güzel olmuş :)

teşekkürler arkadaşlar çok teşekkürler

@ accipiter hocam bilmiyorum nere yaşıyorsun ama yolun bafraya düşerse pide sözüm olsun sana ;)

bütün bafraspor taraftarlarını ve bafraspor idareci ve futbolcularını tebrik ederim,

sanırım seneye kocaelipsor da amatörde yerini alacak. sorun yok, sokakta oynasalar kaldırımda destekleriz.

izmitlii' Alıntı:
bütün bafraspor taraftarlarını ve bafraspor idareci ve futbolcularını tebrik ederim,

sanırım seneye kocaelipsor da amatörde yerini alacak. sorun yok, sokakta oynasalar kaldırımda destekleriz.

öncelikle teşekkür ediyorum hocam , bizim samsunlular olarak izmite her zaman ayrı bir muhabbetimiz olmuştur. İnşaallah Kocaelispor da hakettiği yeri alır liglerimizde.

Tebrikler Bafrasporumuza. Artık kalıcı olmalıyız.
ejdeharr' Alıntı:
tebrikler bafra ,bi sonraki sene samsunla aynı ligde oynarlar artık.
Derdin ne ki arkadaşım, Bizim maç oynanmış bitmiş, ligde kaldığımız belli olmu.Biryerden bir yaran var ama çıkar kokusu. Kesin karadenizin doğusundansın sen.

boşver usare hocam , bize şehrimizin takımını sevenler yeter öyle değil mi? biz keyfimize bakalım ;)

o değil de samsun 1.ligde kaldı,korkuttular bizi bi sezon boyunca berabere berabere sıkılmıştık iyice

usare' Alıntı:
Tebrikler Bafrasporumuza. Artık kalıcı olmalıyız.
ejdeharr' Alıntı:
tebrikler bafra ,bi sonraki sene samsunla aynı ligde oynarlar artık.
Derdin ne ki arkadaşım, Bizim maç oynanmış bitmiş, ligde kaldığımız belli olmu.Biryerden bir yaran var ama çıkar kokusu. Kesin karadenizin doğusundansın sen.

arkadaşım ben samsunsporluyum , samsunspora sitem ettim yanlış anlamışsın beni ,sadece kızıyorum samsunspora sahip çıkmayanlara , yöneticilerine vs. bu hallere düşecek takım mıydık?

Hocam Samsunspora sitem etmeye hakkımız yok, o formanın içindeki herkes gidicidir. Aslolan Samsunsporumuzdur. Hep destek, tam destek.

aslında bu yönetim bu takım için büyük bir fırsat ama onlarda da para yok. sanırım seneye g.öztürk takımı alacak.

ben de o şekilde kastettim usare. tıpkı k.yılmaz gibi. bu arada maçlara gittin mi bu sene ?

Maraton sol taraf en son kırmızı direğin dibi, bizim loca olarak tabir ettiğimiz yerdir. Kombinem var. Bütün maçlara gittim. Birde Ankara deplasmanına gittim, Urfaya da gitmeyi planlamıştık olmadı.

Bizim Çarşambaspor'la yer değiştirmişler. Tebrik edermim Bafraspor'u :+1: . Hanım tarafından bir yanımız bafralı.

Bide çıktığımız gibi düşmesek. Bu takımlarımız 3. 2. liglerde olmalı bence.

Valla koskoca Samsun'un bir profesyonel takımı vardı oda samsunspordu,bafrasporla iki olduk.Sayı artmalı

usare' Alıntı:
Maraton sol taraf en son kırmızı direğin dibi, bizim loca olarak tabir ettiğimiz yerdir. Kombinem var. Bütün maçlara gittim. Birde Ankara deplasmanına gittim, Urfaya da gitmeyi planlamıştık olmadı.

hangi grup var o bahsettiğin tarafta hocam ?

Geri