Sakarya'da norm fazlası olup reesen atanacaklar

Kodla Büyü

kerkebut

Üye
arkadaşlar geçen hafta il milli eğitim müdürlüğüne gittiğimde kararnameler çıktı denildi.ne zaman bize tebliği edilecek haberi olan var mı?Ben dava açacağım, dilekçe yok şeffaflık yok kafalarına göre atama yaptılar benim gibi düşünen var mı aranızda?

hocam adpazarı meb sayfasında kararnamelerin önümüzdeki hafta yayınlanacağı söyleniyor.

bu arada hangi okuldasınız benim eşimin de böyle durumu vardı. bende dava açacağım. birlik olursak daha iyi sonuç alırız. dilekçe ile terci bile yaptırmadılar. dediğiniz gibi kafalarına göre atama yaptılar. şu kararnameler bir an önce çıksa da mahkemeye versek.

Beni arifiyeden karasuya gönderiyorlar hocam.üstelik ben geçtiğimiz ağustos ayında eski okulumda norm fazlası olduğum için il içi tayinle geldim arifiyeye.2 ay içind tekrar aynı durumu yaşadım şimdi sonuç bu.mahkeme için fikrine başvurduğum kişiler her şey mevzuata ve yönetmeliğe uygun olduğu için lehime sonuç alamıyacağımı söylediler ama ben kaybetmek pahasına da olsa dava açacağım.Göz göre göre haksızlık yapılıyor ve herkes köşesinden oturmuş izliyor yok bakanın kesin emri varmış yok mevzuatmış yok bölge normuymuş.Allah hesap görenlerin en adilidir.

kerkebut' Alıntı:
Beni arifiyeden karasuya gönderiyorlar hocam.üstelik ben geçtiğimiz ağustos ayında eski okulumda norm fazlası olduğum için il içi tayinle geldim arifiyeye.2 ay içind tekrar aynı durumu yaşadım şimdi sonuç bu.mahkeme için fikrine başvurduğum kişiler her şey mevzuata ve yönetmeliğe uygun olduğu için lehime sonuç alamıyacağımı söylediler ama ben kaybetmek pahasına da olsa dava açacağım.Göz göre göre haksızlık yapılıyor ve herkes köşesinden oturmuş izliyor yok bakanın kesin emri varmış yok mevzuatmış yok bölge normuymuş.Allah hesap görenlerin en adilidir.
hocam benim eşim de adapazarına eş durumundan geldiği için emsal mahkeme kararları var. onun için açacağım. bu arada karasu olduğunu nereden öğrendiniz.

eşimin bu gün atama kararnamesi gelmiş. ferizli ilçesine yollamışlar. şimdi mahkeme zamanı. hadi bakalım savaş başlasın.

Geri