SAKARYA ÜNİVERSİTESİ [ TEF ]

Kodla Büyü
Arkadaşlar ben sakarya tef 99 giriş ve 2003 mezunuyum. Şu anda adıyamnda görev yapmaktayım. Birde 1. öğretim tabiki. devrem varsa bana yazsın!

ben kimim acaba :D
adnanbahat' Alıntı:
nihayet be metin bi an hiç tanıyamıycan sandım ya. buarada allaha şükür ben 3 sene görevimi yaptım sorunsuz, allah kalan arkadaşlarımızın yardımcısı olsun tabiki özellikle MEHMETÇİKLERİMİZİN de. bu arada borchu arkadaş açıkla kimliğinide bilelim bakam kimsin nesin nerdesin? adnanbahat benim eski okulumun adı bu arada

Cengiz adamım,borchu bizim Kabakçının ta kendisi.Naber Ümit dostum.Dostlar web alemi küçük hakikaten.Sakarya tayfası burada da buluşacaktır tabi ki.Hepinize işinizde kolaylıklar diliyorum,gözlerinizden öpüyorum,dikkat edin kendinize :+1:

artık bende varım

merhaba arkadaslar artık bende varım.sakarya univ. eğitim fakultesi böte mezunuyum.istanbulda öğretmenlik yapıyorum...

merhaba arkadaşlar,sakarya tef 2001 elektronik mezunuyum,ankarda görev yapıyorum,diğer sakaryadan olan arkadaşlarıma selamlar:)

2004 1.öğretim mezunuyum.SELİM AKGÜNLER.Arkadaşlar isminizi yazın da tanıyalım birbirimizi. Hala ve hala Sakarya dayım. Fatih Endüstri Meslek te kadrom,ama gönüllü olarak yeni açılan bir meslek lisesinde geçici görevlendirmedeyim.Mesajlarınızı bekliyorum

arkadaşlar ben 2003 elektronik 1. öğretimden FERİT.midyatta 4 yıl bablar gibi doğu hizmetini bitirdikten sonra şu an memleketim KONYA dayım. tanıyanlara bol selam...

Tanıdıklar çoğalmaya başladı. Ferit de burdaymış.Herkes memleketin 4 yanına dağılmış. ben erzurum-merkezdeyim. ben Metin YUNUSOĞLU.dostlara ve meslektaşlara selamlar..

metin nasılsın gözüm ... bu fare adam bizim 1. öğretimden erdem mi??? sanırım bizden bikaç kişi daha var... genelde 2. öğretim ...

sağol Ferit kardeş,iyidir.sen de iyisindir umarım.valla herkes burada,yavaş yavaş tanışıyoruz,fareadam kimdir bilmiyorum.kendine iyi bak,kolay gelsin.

Heeey, orhangazililer. Lem buryı da istila etmişsiniz. Bi zamanlar sakaryayı istila ettiğiniz gibi :)

Ümit nasılsın? Ne var ne yok?? Cengiz senden naber. Metin inşallah iyisin dostum. Vaay be. Nasıl da geçip gitti günler... Şimdi okuldayım. hemen çıkmam lazım. Akşama bol bol yazarım buraya...

Cengo egünay bizim tekirdağlı erkan bea.Erkan dostum nasıl gidiyor hayat?kar kış geldi oralara da haa.biz erzurumda -25 derecede yaşıyoz aga.msn i de açmaz oldun.denk gelemiyoz bu aralar.Cengiz gemlikte işler nasıl?hepinize kolay gelsin dostlar.özledim sizleri.kendinize iyi bakın haa.

buralara kimse uğramıyor galiba. Ben devam edeyim. Karabük'ün eflani ilçesinde Bilgisayar formatör öğretmeniyim. Eeeeey Allahım bi insan hepmi dört ayağının üstüne düşer. Güzelim memleketim Bartın'a 90 km. uzak.İyiyiz işte ne yapalım. Askerliğide Aydın cezaevinde bitirdik. Nizamiye çavuşu idim. Bak askerlik biraz sıkıntılıydı işte. Ama vatan borcu. Ödedik. Sizlerden nbr. eeeeey TEF cemaati.

bir yıldızım bilem yok. yeni üyeymişim. yıldızım olsun diye yazıyom. mod' lar bi yıldız yaaaav. Askerde iki kazık vardı. Çok işe yarıyodu. Burda yok. Ne yapmalıyım. :p

2003 ELEKTRONİK 2. ÖĞRETİM ARKADAŞLAR. GİRESUNDAYIM. ARKADAŞLAR İSİM SOYİSİM YAZARSAK HATIRLAYACAZ VALLA. BEN ENGİN OĞUZLAR

merhabalar 2004 tef 1. öğretim mezunuyum batmanda formatör olarak çalışıyorum .
3.5 yıldır batmandayım sakarya mezunu bir kişi bile göremedim

kutluhan kürşad yavuz
2004 elektronik mezunuyun
çanakkale gökçeada eml de çalışıyorum...
selamlar saü

Geri