SAKARYA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
:!: ben Zeliha 2006 sakarya böte mezunlarındanımmmmmmmmm.
Şu an Maraşta görev yapıyorum herkese çokk selam.......

:p slm ben de hacer.2006 sau böte mezunuyum.şu an sivas kangal da görev yapıyorum.zeliha sanada slm canım dostum:) hepinize görevlerinizde başarılar.hepinize kolay gelsin :roll:

mrb ben şu an hala sakarya üniversitesinde böte okumaktayım.abileirm ablalarım bana tavsiyeniz varsa iletiniz.
sizden öğrenmem gereken çok şey var

:!: bİR SAU BÖTE 2006 mezunu daha. o şerefe nail olanlardan! Ben bahriye; İstanbul beylikdüzündeyim. Kızlar zeliha; sevil size çok selam, hacerle görüşüyoruz zaten ona selam yok :) hepinizi öptüm

YA NEDEN HİÇ ERKEK YOK BURDA

dikkatimi cekti sakarya dan mezun olan bir erkek yok mu şimdi

oyle sanmayın işte bi tanesi geldi bile B020606008 (Canım mumaram yaaaa özlemişim bea) Cem

butun kızların zemin ben şekil oldummmmmmmmm :D :D :D :D

HERKESE SELAMMMM BAHRİYE VE HACER E YOK ONLARA HER HAFTA SELAM VERİYOM ZATEN ........

merhaba ben Emre (tanımaları lazım) Şu anda maraştayım. herkese selamlaranlaşılan bizim erkekler(benim dışımda) pek umursamıyor buraları

selam emre:):):) ben bade bizim sınıfa da haber vereyim de baksınlar buraya... herkese iyi günler...

sakarya 2005 mezunları nerdesiniz??? bende kahramanmaraş reşit gümüşerdeyim. hadi iyi bakın kendinize...

Meraba arkadaşlar bu siteyi ben niye daha önce keşfetmedim yaws.Ben Yusuf 2006 böte(g020606035) buradaki sevgili sınıf arkadaşlarıma selam eder saygılar sunarım.Bende sivas merkezde görev yapıyorum yeniler sivası yazın korkmayın pişman olmazsınız.kendinize iyi bakın dostlar...

sakarya 2005 merhaba farukcum.hadi saubote2005 ciler nerdesiniz.Asker öğretmenlik yapmaktayım,siirt merkez,gelmeyin tavsiye etmem:D

Herkese basarılar...

Slm ben Emel. 2007 mezunuyum.Badecim duyurun işe yaramamış bak pek kimse katılmamış. neyse bakalım kendinize iyi bakın arkadaşlar. :)

Merhaba arkadaşlar ben Merve 2007 mezunuyum...İstanbulda görev yapıyorum...Emelcim sen neler yapıyosun nerdesin??

millet selam bende şenol... istanbul sultanbeylideyim.. bi gün beklerim hepinizi buraya.. 2006 mezunuyum...

Bende warım yaaa ben neden sitenin bu kısmına bakmamışım hiç bilmem :(

Bende 2006 Böte mezunlarından Yücenur.. Sakarya dayım bende :)

Herkese merhaba...Sakarya Elektronik Bilgisayar Eğitimi okudum... Düzcede görev yapıyorum.. tabiki bilg öğrt olarak :D

sabote2005

ferezdak, canım arkişim ben seni yalnız bırakırmıyım hiç, sabote2005 fatma dan herkese selamlar....

Geri