Sahibinden.com 0 (sıfır) km araması nasıl yapılır yardım ?

Kodla Büyü

losar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
sıfır km yazıyorum kabul etmiyor, km değerini nasıl sıfır yaparak aratırım yada sıfır km arabalar nasıl aratılır yardım

yıl 2020 2021 yapılıp km olarak 1 denirse gelebilirmi yada durumu sıfır denip

Başka seçenekler;
* Tüm ilanları listeleyin, filtre kısmında arama kelimesine "0 km" yazın.

* km kısmına en az 1 en çok 10 yazın ama bunda motoru yeni yapılmış torosta çıkabilir. :D

birde başlıkta hafiften dalga geçen ifadeler var hoş değil arkadaşlar, raporladım.

Açılan konular illaki birileri tarafından sabote ediliyor. Geçen yıllarda bu kadar fazla kutuplaşma, bu kadar fazla sataşma olmazdı forumda. Şimdi şu yukarıda yazılanı çizileni okuyunca şaşıp kalıyorum.

sildim, neymiş bu sataşlmalar demenize gerek yok. haklı veya haksız, forum kuralları gereği küfür yasaktır, küfür eden üye banlanmıştır.

Arkadaşlar gaza gelip cevap yetiştirmeye çalışmak yerine sadece şikayet butonuna basmanız yeterli.

Bir de kişisel ricam: lütfen şu ya da bu konu vesilesi ile birbirinize galip gelmeye çalışmaktan vazgeçseniz?

Açılan konular illaki birileri tarafından sabote ediliyor. Geçen yıllarda bu kadar fazla kutuplaşma, bu kadar fazla sataşma olmazdı forumda. Şimdi şu yukarıda yazılanı çizileni okuyunca şaşıp kalıyorum.

sildim, neymiş bu sataşlmalar demenize gerek yok. haklı veya haksız, forum kuralları gereği küfür yasaktır, küfür eden üye banlanmıştır.

Arkadaşlar gaza gelip cevap yetiştirmeye çalışmak yerine sadece şikayet butonuna basmanız yeterli.

Bir de kişisel ricam: lütfen şu ya da bu konu vesilesi ile birbirinize galip gelmeye çalışmaktan vazgeçseniz?
Haklısınız. Sizden ve yazdıklarımı okuduğunda rahatsızlık verdiğim tüm arkadaşlardan özür dilerim.

tüh ya, şamatayı kaçırmışız. :p:p:D:cool:

Bir bakış açısına göre evet şamatayı yok ettik:)

Bir başka pencereden bakınca, foruma yakışmıyor.

hocalarım ben akıl verme makamı değilim, forumda tartışılan konulara bakılırsa anlaşılır: elimizden geldiğince yazılana çizilene karışmıyoruz.

Ancak forumun yıllardır sert bir şekilde uyguladığı kurallar ve sınırlar var: Küfür, hakaret, aşağılama, siyasi görüşünü empoze etme, diğer üyeyi fikrinden dolayı küçük düşürme gayreti vs. vs.

Son 1 yıldır forumda hangi üyelerin hangi üyeler ile sık sık görüş ayrılığına vardığını görüyoruz. Bu konuda elbette tarafsız bir şekilde, bir noktaya kadar karışmıyoruz.

Ancak her fırsatta işi siyasete, partilere, inanışlara, vs. yerlere sürükleyen üyelerimiz unutmasın ki, forumda bu durumdan rahatsız olan binlerce diyebileceğimiz sessiz bir çoğunluk var, öğrenciler var, sitenin öğretmen olmayan üyeleri var.

Biraz empati yapma zamanı...

Bir bakış açısına göre evet şamatayı yok ettik:)

Bir başka pencereden bakınca, foruma yakışmıyor.

hocalarım ben akıl verme makamı değilim, forumda tartışılan konulara bakılırsa anlaşılır: elimizden geldiğince yazılana çizilene karışmıyoruz.

Ancak forumun yıllardır sert bir şekilde uyguladığı kurallar ve sınırlar var: Küfür, hakaret, aşağılama, siyasi görüşünü empoze etme, diğer üyeyi fikrinden dolayı küçük düşürme gayreti vs. vs.

Son 1 yıldır forumda hangi üyelerin hangi üyeler ile sık sık görüş ayrılığına vardığını görüyoruz. Bu konuda elbette tarafsız bir şekilde, bir noktaya kadar karışmıyoruz.

Ancak her fırsatta işi siyasete, partilere, inanışlara, vs. yerlere sürükleyen üyelerimiz unutmasın ki, forumda bu durumdan rahatsız olan binlerce diyebileceğimiz sessiz bir çoğunluk var, öğrenciler var, sitenin öğretmen olmayan üyeleri var.

Biraz empati yapma zamanı...

tartışmaktan yani fikirlerini söylemekten zarar gelmez, zarar ne zaman geliyor siz belirtmişsiniz, tartışma başka taraflara çekilince.

şimdi ben bir şey söylüyorum adam benim yazdığıma mantıklı bir cevap veremeyince sen yandaşsın, şucusun, bucusun diyor. Böyle ortamda elbette tartışma olmaz, sistemin parçası olanlar kişilerle uğraşır, sistem o arada onun kendisini sistemin kölesi haline getirmiştir farkında bile değil, farkında olanlar da sisteme ses çıkaramayacağını anlayınca bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyor.

Daha önce yazdım, burada birilerinin propaganda yapmasına ben müsaade etmeyeceğim, elimden geldiğince forum kuralları çerçevesinde cevaplarımı vereceğim. Forum kurallarına aykırı davranırsam forum yöneticileri hemen atsınlar beni forumdan. Ses çıkarmayınca herkesin sizin gibi düşündüğünü sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.

Geri