Sağlık için Narenciye Sıkacağı tavsiye yorum

Kodla Büyü
Öncelikle fiyatlar bana biraz abartılı geldi. Onun dışında bizde kendi bardağı olan modelinden var. Portakal ve nar suyu sıkıyoruz. Gayet kullanışlı. Birde simbonun katı meyve sıkacağı var. Onunlada havuç elma gibi pekçok meyvenin suyunu sıkıyorum. Amacınıza göre onuda önerebilirim.

fiyat olarak gördüğüm en uygunu bunlardı
merak ettiğim kendinden bardaklısı mı yoksa diğeri mi daha kullanışlı

Eğer düşündüğünüz başka modeller varsa da onlar içinde birlikte indirim araştırabilirz... :idea:

kendinden bardaklısı daha kullanışlıdır.bende 3-4 yıldır bardaksız olanından var.özellikle büyük meyvelerde ve narlarda sıkıntı veriyor.sıkma bölümüne tamamen oturmadığından hepsini sıkamıyor.bu yüzden bardaklısı daha mantıklı gibi...

cancan ve maskot markaları tavsiye ediliyordu genelde. Hemen hemen tüm büfelerde cancan sanayi tipi var.

ev için cancan veya maskota gerek yok diye düşünüyorum. Bu fiyatlara aldığımız işimizi görür sanırım. Kullanış acısından bardaklı mı bardaksız mı ona karar veremedim.

gecen hafta carrefure dan almistim 49 tl ye.. portakallari iyi sıkamiyor pres yapan ust hazne biraz genis geliyor yarım sıkıyor deneyip alma imkani olsa ne iyi olur..

Geri