sadece tek parçada ses yok...

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
23 nisan çalışmaları için elimizde bir şarkı var mp 3 formatında. Ama ortada saçma bir sorun var. Normalde bütün bilgisayarlarda sorunsuz çalışan dosya, çalışma odasındaki bilgisayarda çalışmıyor. Daha doğrusu çalışıyor ama ses yok. ( Not: Bilgisayar aynı formattaki tüm şarkıları sorunsuz çalıştırıyor yani programlarla ilgili bir sorun değil. Birçok farklı medya oynatıcısında denedim.) Hayatımda ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım, nasıl çözebileceğim konusunda bir fikriniz var mı?

Güncel...

( Böyle güncellemekten falan nefret ederim ama çok fazla görüntelenmemiş, anasayfada olursa belki biri görüp bir fikir verir)

Sorunlu bilgisayarda olan m.p.3 silin daha sonra USB ile m.p.3 yeniden bu bilsayara atın mümkünse önceki attığınız yerden farklı bir yer olsun eğer C: atmışsın bu sefer D: atın. Birde böyle deneyin bakalım sonuç ne olacak.

Ya da ses kalitesini düşürüp deneyin....waw formatındaki sesler böyle durumlar ortaya çıkarabiliyor.

hasari' Alıntı:
Sorunlu bilgisayarda olan m.p.3 silin daha sonra USB ile m.p.3 yeniden bu bilsayara atın mümkünse önceki attığınız yerden farklı bir yer olsun eğer C: atmışsın bu sefer D: atın. Birde böyle deneyin bakalım sonuç ne olacak.

onu denemiştim hocam ama olmadı maalesef :(

Geri