Sadece projeksiyon ile tüm sene scratch nasıl olur

Kodla Büyü

muzyonur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sadece projeksiyon gösterimi ile tüm sene boyunca 7 lere scratch eğitimi vermeye kalksam nasıl olur. başım ağrır mı? yapan var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum...

Hocam bt sinifim var tek donem uyguluyorum scratch ve sonlara dogru cok sıkılıyorlar.
bence alternatifler dusunmelisiniz.
zaten uygulayamadiklari programi tum sene surdurmek zor olur

Sanırım BTS omayan bir okuldasınız..Bence forumdaki yıllık planları inceleyip, yeni konular eklemelisiniz.. Hatta BTS olmayanlar için de plan ekleyen arkadaşlar oldu. Eğer yıl boyunca tek konu öğrencilere zor olur ve sıkılırlar..

Öğretim programı kitapçığının 15.sayfasından itibaren Kazanımlar var, bunları bir incelerseniz BTS olmadan yapabileceklerinizi bulabilirisniz..

haklısınız. fazla hayalperest davranmışım :)
6.sınıftalarken buradaki BT yazılım kitabına göre işlemiştim. bu sene word excel power point gibi konular göstereyim.
BT sınıfsız halimiz rezalet aslında :( hiç derse sokmasınlar daha iyi
Bir de müdür bey 2 dersliği pimapen ile bölüp derslik sayısını arttırmış. ama benim 7.sınıflar akıllı tahtanın olmadığı tarafta. İki sınıf arası gürültü çok çok geçirgen. bakalım ne olacak böyle...

Benimde okulumda Projeksiyon var ama bilgisayarlar eski ve öğrencinin kitlesi strach kaldırabilecek hazırbulunuşluğa sahip olmadığı için bende anlatmıyorum.

hocam 1 sene gitmiyor scratch ile başka bir program daha bulman gerekiyor geçiş için..

Geri