Sabit diskimi kullanarak format atmak istiyorum yardım

Kodla Büyü

denex

Aktif Üye
Elimde eski masaüstü bilgisayar var format atmak istiyorum, tek hardiski var, usb'den format atamadım görmüyor, dvd sürücü bozuk özetle nasıl format atabilirim, kendi hardiskini kullanarak, yardım arkadaşlar,

Hocam bilgisayar usb desteklemiyor zaten keşke olsaydı, yoksa usb ile sorunsuz format atabiliyorum başka bilgisayarlara,

Son düzenleme:
Hocam bu tip durumlarda tek çözüm başka bir bilgisayarın cd-dvd okuyusunu takarak format atmak sanki.
Tabii birde modifiye edilmemiş işletim sistemi ile formatı windows ortamında başlatabilirsin ama onda da eski windowsun dosyaları kalıyor.

flash takılı iken Bios a girin, flashınızı hard disk gibi değerlendirip "hard disk sıralaması" gibi bi anlama gelen seçenek var bios menüsünde, oraya girip flash tan boot ettirebilirsiniz. Eski bios lar böyle görüyor flash ları

flash takılı iken Bios a girin, flashınızı hard disk gibi değerlendirip "hard disk sıralaması" gibi bi anlama gelen seçenek var bios menüsünde, oraya girip flash tan boot ettirebilirsiniz. Eski bios lar böyle görüyor flash ları
Tam ben de bunu yazacaktim. Eski masaustu bilgisayarlarda Hardisk bolumunde flashi gorebilirsiniz.

Geri