Sabah-Öğle ikili sistemde BTR olmak

Kodla Büyü

erencan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba,
Okulumda bu yıl 5.sınıflar yabancı dil ağırlıklı bir hazırlık sınıfı okuyacaklar.8 şubenin tamamı böyle olacakmış
Sınıf yetmezliğinden BTS dağıtılıp normal sınıf yapılacak
5 lerde hç dersim kalmadığından ve sadece 6 şube 6.sınıflara dersim olduğundan BTR olmam gerekecek maddiyattan ötürü
(sınıfların tamamında E.T. var)
İl sadece bir tane BTR görevlendiririm diyor
sabahçı öğleci sistemde nasıl bir çalışma planım olmalı hangi saatler ne kadar çalışmalıyım?
Fikri ve bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Hocam,

Soru 14: İkili eğitim yapan okullarda Btr görevlendirmesi nasıl olur?[Yeni]

Cevap: Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 11. maddesi gereği Fatih Projesi BT Rehberliği görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacak, her bir
devre için (Sabah-Öğle) ayrı öğretmen görevlendirilebilecektir. İki öğretmen görevlendirilememesi durumunda görevlendirme tek bir devreye yapılacaktır. Normal eğitim
yapan okullarda 1 (bir), ikili eğitim yapan okullarda en fazla 2 (iki) öğretmen görevlendirilecektir. 2 (iki) öğretmen görevlendirilen okullarda, haftalık ders çizelgesi aynı
ders saatinde birden fazla öğretmene Fatih Projesi BT Rehberliği görevi verilmeyecek şekilde hazırlanacaktır.

erencan' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,
Okulumda bu yıl 5.sınıflar yabancı dil ağırlıklı bir hazırlık sınıfı okuyacaklar.8 şubenin tamamı böyle olacakmış
Sınıf yetmezliğinden BTS dağıtılıp normal sınıf yapılacak
5 lerde hç dersim kalmadığından ve sadece 6 şube 6.sınıflara dersim olduğundan BTR olmam gerekecek maddiyattan ötürü
(sınıfların tamamında E.T. var)
İl sadece bir tane BTR görevlendiririm diyor
sabahçı öğleci sistemde nasıl bir çalışma planım olmalı hangi saatler ne kadar çalışmalıyım?
Fikri ve bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

okul iama hatip ortaokulu mu hocam

imam hatip değil hocam

bu durumda sadece öğleden sonra son derse kadar kalacağım
yani bu 35 ders okulda kalacağım anlamına geliyor

peki bazı sabahları gelerek toplam 35 ders kalsam olur mu acaba?

sanırım müdür bey böyle bir duruma sıcak bakar yoksa sabahları hiç btr hizmeti alınmayacak

Geri