Sabah kaçta uyanıyorsunuz?

Kodla Büyü

suatozt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu sabah 5 te uyandım. Hala kendime gelemedim. Acaba siz kaçta uyanıyorsunuz? Bu uykusuzluk için ne yapmalı?

06:30 da kalkıyorum ama çok kötü zaten sabahçı öğlenci sistemini hiç sevmiyorum

07.30

Erken kalkmak sıkıntı olduğundan 9-3 çalışmayı istedim. Bu saat iyi benim için şu an :)

Arkadaşım dünya telaşına kapıldığında uyuyamazsın.. Hani bende böyle oluyor. Ama genellikle 6-7 saat uyuyorum...

Haftanın içihergün 05:30 da uyanıyorum. zil 06:40 da çalıyor.

suatozt' Alıntı:
Arkadaşlar bu sabah 5 te uyandım. Hala kendime gelemedim. Acaba siz kaçta uyanıyorsunuz? Bu uykusuzluk için ne yapmalı?

alışık değilseniz zaten çok zorlanırsınız, bunun öyle tavsiyeli tedavisi yoktur ki :)
bünyenizi alıştırırsanız 5 te kalkmak gün içinde sizi yormayacaktır, aksi taktirde kendinize gelmeyi bekleyin tüm gününüz iptal oldu bile :)
uyku için dış etkenleri (oda havası,sıcaklığı,nemi,yatak özelliği,ort uyku seansları (1,5 saat),akşam yediklerin,gün içindeki vücut yorgunluğun,ruh halin vs) uygun değerlerde olursa saatin pek önemi kalmıyor :)
benimkiside ort, 02:00-06:00 haftaiçi
haftasonu değişiyor...

toplam 6 saat dersin olursa bunlarda salı çarşamba perşembe 12:30-14:00 arası olursa saat 10:00'da kalkarsın benim gibi :puhaha:

sabah güneşi üzerinize doğmasın, bu hem sünnettir, hemde bilimsel olarak faydaları var, isteyen araştırsın.

hafta içi 5.30 daaaaa :? haftasonları sınav görevi olmadığı sürece kaçta uyanırsam 8)

Geri