saat almak için hangi site güvenilir

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar resimde ki gibi bir saat almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı güvenilir saat sitesi varmı?
Birde alttaki 3 saatten siz olsanız hangisini seçersiniz yada başka tavsiyeniz deri kordonlu

Ekli dosyalar

• DZ1417.JPG
    DZ1417.JPG
    21.8 KB · Görüntüleme: 3,274
  • DZ1542.jpg
    DZ1542.jpg
    25.7 KB · Görüntüleme: 3,265
  • DZ1132.jpg
    DZ1132.jpg
    8.5 KB · Görüntüleme: 3,265
Saatvesaat.com
Konyalisaat.com

Varsa Hepsiburada dan bakabilirsin

Saat zevk isidir. Hangisini begendiyseniz onu alin bence. Herkes farkli birini sececektir

Arkadaşım; sen belirlediğin modeli ve fiyatını bana söyle saatçi arkadaşım var. Bende ondan fiyat alayım. Hangisi işine gelirse ondan alırsın.

hocam yukarıda ki 3 saat arasında kaldım marka diesel modelleri sırasıyla DZ1132,DZ1542,DZ1417

alışverissaati nden alma hocam 560 tl ye saat aldım düğmeleri tam çalışmıyor

1V1Y.com'dabugün Diesel saatlerde kampanya var hocam bak istersen

tomreader2010' Alıntı:
hocam yukarıda ki 3 saat arasında kaldım marka diesel modelleri sırasıyla DZ1132,DZ1542,DZ1417

Arkakadaşım fiyatları aldım;
DZ1132--- 519 TL etiket fiyatı 380 TL
DZ1542---479 etiket fiyatı 360 TL
Diğer model eski bir modelmiş şuanda da bayilerde olmayabilirmiş
Orjinal, garantili belgeleriyle birlikte..
Bu fiyatları düünürsen görüşürüz...

1v1y.com da saat&saat 'in kendi sitesiyle aynı fiyata girmiş herhangi bir indirim yok yani ama teşekkürler cevabınız için

Arkadaşım kesinlikle dikkatli olmanı öneririm. Piyasada DIESEL marka orjinali ile aynı görüntüde saatler var ve toptan fiyatları sadece 5 (BEŞ) TL. Evet yanlış yanlış okumadınız sadece 5 TL. Aman dikkat...

evet hocam haklısınız bende ondan çekiniyorum onun için site soruyorum 3-5 kuruş az vermek için sakata gelmeyelim

alpay hocam teşekkürler saatler çok hoş ancak diesel marka almak istiyorum yalnız bu aralar neden dir bilmem fiyatlar çok uçuk arkadaşın 5 ay önce hzılıal.com dan 230 tl ye aldığı saat 400 tl olmuş

Geri