Ş.Urfa ve Muş'ta basına derdimizi anlatacak bt öğr. gerekli

Kodla Büyü
en başta ders saati :30 saat olmalı
burdan kasıtla formatörle günde 6 saat çalışır...
REHBER ÖĞRETMENLERDE OLDUĞU GİBİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

not: 6. yılım formatör olmadım olmam da...

Biz gerçek öğretmen olmak istiyoruz. Geleceğimiz olan gençleri kaliteli yetiştirmek, bilişim teknolojilerine hakim olarak yetiştirmek istiyoruz. 20 yıllık öğretmenlere istemedikleri halde sıfırdan teknolojiyi nasıl kullanacaklarını öğretmek veya ben bilmem hocam sen yapıver cümlelerini duymak istemiyoruz.

ilkerali' Alıntı:

bu yazı gerçekten çok iyi anlatmış tüm dertlerimzi özellikle formatörlük işini...
bizler hakettiğimiz değeri almayıp , etkin rol oynamazsak MEB in bilişim tek. çağındayız lafı YALAN ,fatih projesi de kocaman bir ZIRVA!

Muştaki ve urfadaki iş yapan arkadaşlar, tebrik ediyorum girişimciliğiniz için... inş. hayırlı ve iyi sonuçlar çıkacak yakında...

the_korsan' Alıntı:
@teknolog49 arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Şimdi ilave olarak
1- Muş muhabiri arkadaşımıza yüksek kalitede bt sınıflarımızın birkaçtane resmi gerekli, öğrencilerin olduğu bir ortamda hatta bt öğretmeni yüzü görünmeyecek bir şekilde olursa daha güzel olur.
2- Birkaç arkadaşımızın bir iki cümle ile sıkıntısını ifade etmesini istedi. Ben kendim yazmak yerine sizlerin cümleleriyle göndermek istedim. Burada paylaşılabilirse kısaca kendisine iletiriz inş.
Pazartesi günü haber ajansta yayınlanacak inşallah.
şimdiden teşekkürler

Sıkıntılarımızı basına veya yetkili mercilere anlatacak arkadaşlardan rica ediyorum bu "serbest etkinlikler" konusunu kesinlikle anlatın. Şöyleki derslerimizin 4 ve 5. sınıflardan kaldırılma gerekçesi serbest etkinlikler saatleri. Serbest etkinliklerin amacı "öğrencileri ders yükü altında ezdirmemek ve çocukların okulu sevmesini sağlamak". Bu amaç için kaldırdıkları ders öğrencilere notu olmadığı için ders yükü getirmeyen, ayrıca çocukların okulu sevmelerinde en önemli derslerden birisi olan BT dersleri. Bu saçmalığı ve çelişkiyi kesinlikle vurgulayın arkadaşlar. Serbest etkinliklerde şuanda ne yapılıyorda çocuklar ders yükü altında ezilmiyor ve okulu daha çok seviyor. Bu nokta bence çok önemli eğer serbest etkinliklerin amacına hizmet etmediği ve en başından BT derslerinin serbest etkinliklere kurban edildiğini vurgularsak kimsenin diyecek lafı olamaz. Çünkü ben kendi okulumda bunu kime söylediysem hak verdiler.

Urfadan başka katılmak isteyen arkadaşımız varsa @bilteach_85 ile irtibata geçebilir.

Bize gerekli olan bir iki şeyi hatırlatmak istiyorum. Bu akşam yollamamız gerekli.

the_korsan' Alıntı:
@teknolog49 arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Şimdi ilave olarak
1- Muş muhabiri arkadaşımıza yüksek kalitede bt sınıflarımızın birkaçtane resmi gerekli, öğrencilerin olduğu bir ortamda hatta bt öğretmeni yüzü görünmeyecek bir şekilde olursa daha güzel olur.
2- Birkaç arkadaşımızın bir iki cümle ile sıkıntısını ifade etmesini istedi. Ben kendim yazmak yerine sizlerin cümleleriyle göndermek istedim. Burada paylaşılabilirse kısaca kendisine iletiriz inş.
Pazartesi günü haber ajansta yayınlanacak inşallah.
şimdiden teşekkürler

Geri