Sözleşmeli Çalışmış Olanlar...

Kodla Büyü

EynelMefer

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Daha önce sözleşmeli çalışmış olupta kadroya geçenler(kpss ile), il milli eğitime gidip sözleşmeli çalıştığınız sürenizi kademe-derece olarak eklettirebiliyorsunuz...ekletmeyen varsa bilgilendirmiş olayım...
(Bazı yerler dilekçe istiyor, bazıları da direk mebbisten açıp değişiklik yaparak bilgilerinizi güncelliyor..)

Evet bende ilçe milli eğitimde direk mebbisten yaptırdım.. Gerçi 5 ay sözleşmeli çalıştım kademe derece çok önemli değil ama o 5 ayın puanını aldım..

benimki de 6,5 aydı ,puanı zaten direk eklemişlerdi geçtiğimde, ama kademeyi ancak geçen hafta yaptırdım...

ya bu şeyden bizim neden haberimiz olmadı okullara yazı geldi de bize mi söylemediler acaba?? ben 3 yıl çalışmıştım ... ilçeyemi ile mi gideceğim ile mi
millet mahkemeye verip aldı bu hakkı... hoş stajerlik kalmicak ama?? :lol:

ben 4 yıl önce çalışmıştım, dediğim gibi ancak geen hafta ekletebildim, evet ilk zamanlar mahkeme falan vardı, sonraları dilekçe, işte şimdi mem deki özlük şefinin zevkine kaldı, ister dilekçe ile istersen sözlü olarak güncelliyor..bence ptesi gidip 5 dk da halledin hocam , 3 yıl demek 1 derece demek, yazı falan gelmiyor okullara, öğretmenin yararına olacak şeyler için pek haberdar etmeyi sevmiyor bakanlığımız sağolsunlar, çoğumuzun haberi vardır ama olmayanlarımızda az değildir diyerek paylaşmış olayım dedim :) hayırlı dereceler size...

Geri