Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Rüyada olduğunu fark etmek.

Konu, 'Her Telden' kısmında engin724 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. alperatabek

alperatabek Site Gezgini

lucid rüya deniyor..

2. wswswq

wswswq Seçkin Üye Seçkin Üye

2 gün önce rüyamda batman dim ve kötü adamlar tarafından yakalandım...:) (ilk süper kahraman rüyamdı)

3. goodielife

goodielife Seçkin Üye Seçkin Üye

Bugüne kadar gördüğün tüm rüyalarda sizin ilk yaşadığınız şeyi yaşıyorum ben.

Rüyada kendime "Tırsma oğlum, zaten rüya! Birazda uyanırsın." dediğim bile oluyor...

4. antropi

antropi Aktif Üye

Harika bir duygu hocam.
    2 gün önce ben de aynısı yaşadım.
    2,5 ay önce çok sevdiğim, hürmet gösterdiğim amcam vefat etti.
    Dün de onu rüyamda gördüm. Ve nasıl olduysa onun rüya olduğunu anladım.
    Ve uzun süre sarıldım ona. ve dayanamayıp ağladım da rüyamda. O tabi niye sarılıyorsun durup dururken diyor...
    Öyle güzel bir duygu ki o anı yaşamak.
    Bir de böyle güzel manevi yönü var işte..

5. Cikolataaaa

Cikolataaaa Üye

Benim rüyalarım aksiyonlu oluyor ve tanımadığım kisiler var. Rüya olduğunu farkettigimde korkttugum için uyanmak istiyorum.Ama o an vücuduma bir ağırlık çöküyor gibi oluyor. Gözümü açmaya zorlandığımda uyanıyorum gibi geliyor ama başka bu rüyaya bu sefer. Uyanmaya calistigimda farklı rüyalara geçmem 3 kez oldu aynı rüya içinde .Son rüyamda rüyayı farkettigimde uyanmak degilde değiştirmeyi denedim yine o ağırlık çöktü o an birde kalbimden bir his yayılıyor vücuduma tarif edemiyorum o hissi .Ama sonrasını hatırlamıyorum bu son rüyanın..

6. COBOL

COBOL Hiperaktif Üye Hiperaktif

Haftada 2 civarı rüya görürüm. Genel de kısa metrajlı olur ve benzer rüyayı da gördüğüm olur.
    Bilinçaltı senaristim çok çalışkan ve yaratıcı. :rolleyes:
    Yakaza olayı da 2 yılda bir olur.

7. metafor

metafor Site Admin Yetkili Kişi

kesinlikle izlenmesi gereken bir film:)

film hayal ürünü olsa da, rüya katmanları gerçek. En az iki kez 3 katmana gittim geldim. epey zordu geri dönmek : )))))

8. tababa

tababa Üye

Kedi, köpek yılan çok görüyon mu?onlar insanı genelde simgeliyor iyi ya da kotu.saldirmalari kötü genelde.kartal mesela evin çatısına konması iyi.birinin sana elma vermesi.deneyimledim.vucut kendini koruyor ama her rüyayı yorumlamamak gerek genelde kimseye söylememelisin.soyleyeceksen iyi birine soyle.hele şarlatan birine söylersen rezil olursun genelde onu da görürsün rüyada:D.ruya içinde rüya sinapslarin çok bağlantı kurduğunu gösterir.yani sinirsel bağlantı lar.ogrenmeler bayağı fazla.

9. Cikolataaaa

Cikolataaaa Üye

Bazen yılan görüyorum ama genel olarak insanlar var . Ve bu bilim kurgu filmlerindeki gibi olaylar zinciri . Son rüyam şu sekildeydi mesela. Daha çok izleyiciydim.
    . Bir sınırdayım Türkiye 'de miyim bilmiyorum .Karşı taraf biyolojik tehdit gibi bir şey etmiş. Bir şeyler görmeye başlıyorum .ormanda bir asker ve ve bu insan ona saldırıyor . Delirmiş gibi bu insandı gözleri dönmüş. Sonra nasıl olduğunu bilmiyorum yanimda bu bilim kadını var 50 li yaşlarda onu yıllardır tanıyorum gibi ben yaptım diyor . Virüs saldığını düşünüyorum .O kadar hızlı yayılıyor ki virüs .Hepsini görüyorum .Kadın görmemi istiyor çocuklarını.Dizlerimin üzerine düşüyorum .Bir evi görüyorum evde bir aile var orayada salgın gelmiş. kapıyı iki adam tutuyordu. Çığlıklar vardı.Bir çocuktan bahsediyorlar.Endiseliydiler.Çocuğu görüyorum okuldan çıkmış. 2 arkadaşı var . Olaylar basladiginda bir eve sığınıyor . 7 yaşlarına minicik bir erkek çocuğu . Arkadaşlarına cesaret veriyir ve bir silahı vardı. Kullanmayı biliyordu . Nasıl öğrendi diye dusunuyorum .Kapıyı gozlerken bir arkadaşı ne tuhaflık görüyorum yüzüne morluklar var . Ve sanırım oda deliriyor. Hatırlamıyorum sonrasini

10. tababa

tababa Üye

Rüya değil film bu :D

11. Cikolataaaa

Cikolataaaa Üye

Evet rüyalarım bu tarzda genel olarak . Bazen aşırı gercekci oluyor.Özellikle rüyayı farkedip uyandığımı düşündüğümde rüyaya uyandiğimda kafam çok karısiyor,gerçeği ayırt etmek için düşünmem gerekiyor.Uyanamamaktan korkuyorum.

12. tababa

tababa Üye

Valla bilemiyorum.onceden karanlık çökme vakitlerinde yorgunluktan uyuduğum oluyordu o vakitler tehlikeli.cunku uyudugunda gündüz uyandığında akşam olduğu için kafayı yeme ihtimali var ben de zamanı bir kere karıştırdım.o vakitte uyuma.kiraat vakti diyorlardı sanırım.

13. Cikolataaaa

Cikolataaaa Üye

Yok sabaha karşı oluyor genellikle . Bu rüyalarım çok ufak bir kesiti unutuyorum çoğu kısmını

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal