rundll sorunu

Kodla Büyü

Efe179

Üye
---------------------------
RUNDLL
C:\WINDOWS\System32\spool\DRIVERS\W32X86\3\LXCYtime.dll'de hata
Eksik giriş:RunDLLEntry
Tamam
PCyi açtıgımda böyle bir uyarı penceresi açılıyor dll hatası oldugu belli ama bu sorunun nasıl oluştugunu bilmiyorum ve nasıl giderebilirim yardım lütfen......... :(

birde bu konu basligini degistir hocam yoksa koun kilitlenebilir. baslik mesajla alakali icerige sahip olmasi gerekiyor :)

Uyarı için sagol... format atıp yeniden o kadar programı yüklemeyi gözüm kesmedi.XP cdsini yerleştirince windows xpyi yüklemi demem gerekiyor onar seçegi onun altındamı ayrıca onar dedigimde diger programlar silinirmi örn( msn wap cam oyunlar vb ) yardımlar için teşekkür ederim

windows onar işleminde kurulu diğer programlar zarar görmez
sadece windows işletim sistemi onarılması gereken dosyaları yenileriyle değştirir

C:\WINDOWS\System32\spool\DRIVERS\W32X86\3\LXCYtime.dll hatasında adı geçen dosyayı bulup tekrar aynı yere taşıman gerekebilir.

formatlasan daha iyi olur bencede, düzeltmelerden sonra yine sorun vermeye devam edecektir, eskisi gibi olmayacaktır yanee

Bilgi için teşekkürler bu gün yada yarın format atmayı düşünüyorum hard disk verilerini kaydediyorum şimdi sagolun....

Hocam DLL siteleri var ordan ilgili dosyayı bulup eksik olan ile değiştir.

Geri