RSSLERİN SİTEMİZE KAZANCI VAR MIDIR

Kodla Büyü
bildiğim kadarıyla seo etkisi olup backlink oluşturmaya yarar. tabi oluşturduğumuz rss sitelerinin pagerank değerleri önemli diyebiliyorum.

RSS'lerin esas amacı, FeedReader denilen programlar aracılığıyla sitenizi takip etmek isteyen ziyaretçilerinize kolaylık sağlamaktır. RSS ile siz bir içerik eklediğinizde, ziyaretçinin kullandığı program, ziyaretçiyi uyaracaktır. Ayrıca başka sitelere de RSS adresinizi eklerseniz, o sitelerden de ziyaretçi çekmiş olacaksınız ki ne kadar ziyaretçiniz olursa sitenize reklam alma şansınız, dolayısıyla da para kazanma şansınız o kadar artacaktır.

genelde bizler konuyu google üzerinden arar buluruz ama şimdiye kadar aradığım bir şeyi kesinlike rss siteleri üzerinden bulmadım. Ayrıca rss sitesine takılıp kim ne yazmış diye araştırmadım ve benim gibi milyonlarca insanda rss sitelerine takılmaz. ayrıca rss feed sitelerine kendi sitelerimi de eklemek istediğimde gördüğüm şuydu ki hemen hemen hepsi ingilizce siteydi. hatta eklediğim sitem için türkçe karakter sorunu olmuştu. Bütün bunlar ışığında size sadece tek bir faydası kalıyor rss sitelerinin o da backlink oluşturup sitenin pagerankını yükseltmektir diye düşünüyorum. bilmem yanılıyor muyum?

Geri