rotasyon var mı olsun artık

Kodla Büyü
İyi okulda çalışmak amacım değil benim okulumdan memnunum insanlar öyle hale gelmişler ki ne yazsan çıkar için yazıldığını zannediyor rotasyonu artık okuldaki 15 senedir aynı okulda çalışanlar için istiyorum yoksa rotasyon çıksada ben aynı okulda kalacam siyaset için yazıyorum zannediyorsanız hayatımda da bu hükümete oy vermedim yani anlıcanız bi çıkarım yok sadece ben okulların farklı öğretmenlerle çalışması gerektiğini eğer. Müdüre yardımcısına rotasyon varsa öğretmenede olsun performans sistemini istemiyorum saçma bir uygulama ama rotasyon şart bence

Son düzenleme:
düşük puanla iyi okulda çalışacağınızımı zannediyorsunuz.
metric-sat-performans-ynetimi-2-638.jpg

Her 10 yılda bir doğu affı geliyor ona laf eden yok. Takıvermişsiniz rotasyona... Öğretmenin aynı okulda olması hiç birşeyi etkilemez zaten hem öğrenci değişiyor hem idareciler... Metal yorgunluğu olmaz yani :)

Konu hortlamış :) rotasyonun çözüm olacağını sanmıyorum. Ben 8,5 yıldır aynı okuldayım gitmek istiyorum ama kıpırdayacak yer yok ve ben gidersem bu okula başka kimse gelmez.(Kenar mahalle ve istenilmeyen bir okul)

Neleri tartışıyoruz Bakanlık öğretmenimin sıkıntısı derdi ne ben öğretmenimin ne kadar yanında bulunuyorum.Ben işini düzgün yapan öğretmenimi veliye, öğrenciye ,idareciye ezdirmiyor um,Öğretmenime ödül verilecekse ,taltif edilecekse ,bunlara sendikalar karar vermiyor ,Bakanlık olarak her zaman öğretmenimin yanındayım de bi,Öğretmeni günah keçisi yapıp bütün sorumluluğu öğretmen atmak kolay ,toplumda öğretmeni ayağa düşür düler birde sorun nerde diye arayıp duruyorlar sen bi öğretmenini ayağa kaldır sorun kendiliğinden çözülür.

Geri