Rollback RX ile Sistem çökmelerine, Formata, Virüslere son. Flash Anlatım

Kodla Büyü

kodavcısı

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Program Go Back, Acronis True İmage türü bir program ama onlardan daha hızlı, programı kurduktan sonra alacağınız sistem yedegi sonrasında sistem çökmeleri, virüs bulaşmaları, kaldırılamayan program hatalarında sisteminizi istediğiniz zamana geri döndürüyorsunuz, Programın kurtarma konsoluna Windows üzeriden ulaşılabildiği gibi Dos modundanda bilgisayarınız açılırken ulaşabiliyorsunuz. Programı www.horizondatasys.com dan indirebilirsiniz. Programi Flash olarak anlattım aşagıdaki linkten seyredebilirsiniz.

Anlatımı izlemek için TIKLAYIN !
.
Not.
Anlatımın iyi izlenebilmesi için anlatım sayfasından çözünürlügü 800*600 olarak seçin.
.[/list]

hocam bu tam benim aradıgım bi program format atıp tek tek geri yüklekden gına geldi dün yine format attım.3 sorum olacak 1.bilgisayarım geri yükleme noktası oluşturmuyor oluştur diyorum isim veriyorum geri dönüşümde verdigim isim görünüyor ama yükle dedigimde her hangi bir degişiklik yapılamadı diyor sebebi nedir bunun 2.sorum XP profesyonel 2002 servis pack 2 kullanıyorum güncelleme yap dedigimde servis pack 3 güncellemeside var bunu güncellemek bilgisayar için bi sıkıntı yaratırmı format atmadan önce sp3 güncellemesi yaptım MSN yi kuramamıştım.3.sorum nerden inidirebilirim bu programı burda indirme linkini göremiyorum ve bazı yorumlar kafamı karıştırdı C ve D yi berabermi secmek gerekiyor beraber seiçince C ve D aynen geri geliyormu yoksa yorumlardaki gibi d siliniyormu ???? YARDIM İÇİN TEŞEKKÜRLER :D

ben bu programı denedim güzel ama bi sorun var;

C,D,E vs. hangisini koruma altına alacaksın, diye bir seçenek bulamadım. Sinir etti beni.
Format atmak zorunda kaldım, Sanal Pc de denedim, yine Partion ları seçme olanağı bulamadı.

eski sürümü seçenek sunuyor, C veya D yi koruma altına alıp sonra korumayı kaldırmayı yapıyor. Eski sürüm Ağ'ı bozduğu için kullanmıyorum.
Şimdiki sürümü ağda denemedim.
deneyen varsa lütfen haber versin büyük iylik etmiş olacaksınız.

İşlem tamam gerçekten çok kısa sürede geri yükleme yapıyor :+1: ilk gördügüm sıkıntı sık kullanılanlara ekledigim adreslere girmek için tekrar kullanıcı adı ve şifre girmem gerekiyor bide kurulumda DEMOyu seçtigimiz için acaba deneme süresi ne kadar deneme süresi dolunca activasyonu uzatabilecekmiyiz yoksa uninstal yapıp yenidenmi kurmak gerekecek ????? paylaşım için tekrar teşekürler... :alkis:

ilk kurulumunda demo ile devam ediyorsun ancak yeniden başlatmadan peklemen gerekiyor hocm. yosam deneme olarak kalır..
bir de brden çok geri yükleme noktası oluşturdugunda sıkıntı oluyor hdd şişiyor biliyorum
en azından ben de öyle oluyordu

bir yıl boyunca labaratuvarda kullanmıştım önceki okulumda
tek geri yükkleme noktası ile güzel çalışıyor

Geri