Robotistanda Büyük indirim.

Kodla Büyü

yakuphan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
robotistan.com da 300 TL'lik alışveriş için 100 tl indirim için BLACK100TL indirim kodunu Pazartesi gününe kadar kullanabilirsiniz.
Ben rasperi pi 3'ün kombo seti vardı, 199 TL'lik onu ve yanına arduino başlangıç seti ve çeşitli elektronik devre elemanları aldım. Toplamda 313 TL'lik alışveriş için 213 TL ücret ödedim. Rasperi set olarak zaten uygun sayılırdı, bu haliyle bayağı bir şeyi bedavaya getirdim.
Derste Arduino anlatmayı düşünenler 59 TL'lik arduino başlangıç setinden 4 tane alabilir, yanına breadboard, ledler, dirençler vb. elektronik parçaları alarak 300 TL'yi tamamladıktan sonra hediye çekiyle hepsini 200 TL'ye maledebilirler.
Ya da direkt arduino başlangıç setinden 6 tane alıp, 200 TL'ye maledebilirler.
Hayırlı alışverişler.

inceleyelim :) yakın zamanda da pi3 almıştım. Artık yanına birkaç birşey ekleyeyim bari.

Yeni baslayacak olanlar icin hangisi yeterli

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

volkankey' Alıntı:

Set olarak almayı düşünüyorsanız, 59 TL'lik Arduino Başlangıç Seti işinizi görecektir. Ancak ne tür denemeler yapacağınızı tespit ettiyseniz, direnc.net üzerinden orijinal arduino + bahsettiğimiz setteki malzemeleri aynı fiyata alabilir, üzerine de yapmayı düşündüğünüz projelerin malzemeleri sipariş edebilirsiniz. Set almaktansa bu yol ile ihtiyacınız olanları alarak daha ekonomik davranmış olursunuz. Çünkü sette kullanmayacağınız malzemeler olacaktır.
Forumdaki arduino konularında arkadaşlar çeşitli malzeme listeleri yayınlamışlardı, isterseniz onlara bir göz atıp, öyle alışveriş yapın.
Yine de direkt set alıp, olaya dalayım diyorsanız, robotistandaki arduino başlangıç seti iş görecektir.

yakuphan' Alıntı:
volkankey' Alıntı:

Set olarak almayı düşünüyorsanız, 59 TL'lik Arduino Başlangıç Seti işinizi görecektir. Ancak ne tür denemeler yapacağınızı tespit ettiyseniz, direnc.net üzerinden orijinal arduino + bahsettiğimiz setteki malzemeleri aynı fiyata alabilir, üzerine de yapmayı düşündüğünüz projelerin malzemeleri sipariş edebilirsiniz. Set almaktansa bu yol ile ihtiyacınız olanları alarak daha ekonomik davranmış olursunuz. Çünkü sette kullanmayacağınız malzemeler olacaktır.
Forumdaki arduino konularında arkadaşlar çeşitli malzeme listeleri yayınlamışlardı, isterseniz onlara bir göz atıp, öyle alışveriş yapın.
Yine de direkt set alıp, olaya dalayım diyorsanız, robotistandaki arduino başlangıç seti iş görecektir.
Hocam mesela ben bu set ile sicakliga gore 2 ledi yakabilir miyim? Sicaklik 20 dereceye kadarsa yesil 20 den sonra kirmizi olsun ya da farkli bir led yansin

Daha dogrusu hangi projeye gore hangi parcalara ihtiyacim olacak orasini bilmiyorum

Geri