Robotik Kodlama Deney Seti Siparişleri Başlamıştır.

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Bu seti ve benzer setleri merkezden ödenek alarak nasıl temin edebileceğinizi aşağıdaki başlıkta anlattım.

MEBBİS Üzerinden Ödenek İsteme

MEBBİS üzerinden ödenek isterken size gerekecek "proforma faturayı" aşağıdaki form ile bizden temin edebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde proforma faturanız e-posta adresinize iletilecektir.

Proforma Talep Formu

Son olarak bu konuda çok soru geldiği için şunu eklemek istiyorum, ürünü bizden 3 teklif almadan doğrudan alabilirsiniz. Bilindiği üzere tüm kamu kurumları 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabidir. Bundan dolayı da herhangi bir mal alırken bu kanun hükümlerine göre alım gerçekleştirir. Bu kanunun 3. maddesinin e fıkrasında "Millî Eğitim Bakanlığına bağlı üretim yapan okullar ve merkezler" istisna tutulduğundan DÖSE kapsamında üretim yapan okullardan mevzuat gereği doğrudan 3 teklifsiz ürün alınabilir. Bu da ödeneğinizi kullanırken sizi evrak yükünden kurtaracak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır.
Merhaba ödenek için herhangi bir şart aranıyo mu?. talep edince olumlu sonuç alabilirmiyiz hemen

Merhaba ödenek için herhangi bir şart aranıyo mu?. talep edince olumlu sonuç alabilirmiyiz hemen
Merhaba Hocam. Merkez her ödenek talebine olumlu yanıt vermeyebilir. Okul müdürünüz bu konuda gayret göstermeli, işi takip etmeli. Bütçe imkanları çerçevesinde merkez olumlu yanıt verecektir. Örneğin 5 gün önce bizden proforma alan bir okulun bugün 20 setlik ödeneği geldi, siparişini verdi, üretiliyor.

Hocam kesinlikle mükemmel bir çalışma. Umarım hedeflediğiniz noktaya projeniz ve çalışmalarınız ulaşır. Bizde 3 yıl önce çalışmalarımızda bu tarz kartlara ihtiyaç duymuştuk, sonrasında Arduino robotik kodlama eğitim kartı adıyla birkaç versiyonu nu da ürettik ve içinde temel ve ileri seviye örnekleri olan Eğitim Dökümanını PDF olarak hazırladık... Sonrasında direnc.net ile görüştük ve sitelerinde satmaları için bize yardımcı oldular. ( https://www.direnc.net/arduino-robotik-kodlama-egitim-karti ) . Aynı çalışmayı Raspberry 3/4 içinde yaparak Rasp içinde bir geliştirme kartını gecen yıl tamamladık.

Sonuçta işimiz eğitim bu çalışmaları öğrencilerle beraber öğrenciler için yapıyoruz... Çalışmalarınız için tebrik ediyorum, ürününüzü talep edenler arasında mutlaka bizde olacağız.
rasp.jpeg
arduino.jpeg

Ekli dosyalar

• EGITIM_KARTI_KLAVUZ_.pdf
    11.5 MB · Görüntüleme: 27
Hocam kesinlikle mükemmel bir çalışma. Umarım hedeflediğiniz noktaya projeniz ve çalışmalarınız ulaşır. Bizde 3 yıl önce çalışmalarımızda bu tarz kartlara ihtiyaç duymuştuk, sonrasında Arduino robotik kodlama eğitim kartı adıyla birkaç versiyonu nu da ürettik ve içinde temel ve ileri seviye örnekleri olan Eğitim Dökümanını PDF olarak hazırladık... Sonrasında direnc.net ile görüştük ve sitelerinde satmaları için bize yardımcı oldular. ( https://www.direnc.net/arduino-robotik-kodlama-egitim-karti ) . Aynı çalışmayı Raspberry 3/4 içinde yaparak Rasp içinde bir geliştirme kartını gecen yıl tamamladık.

Sonuçta işimiz eğitim bu çalışmaları öğrencilerle beraber öğrenciler için yapıyoruz... Çalışmalarınız için tebrik ediyorum, ürününüzü talep edenler arasında mutlaka bizde olacağız.
Ekli dosyayı görüntüle 70804 Ekli dosyayı görüntüle 70805
Motivasyon arttırıcı görüşleriniz için ekibimiz adına teşekkür ederim.

Arduino ile yaptığınız çalışma, Eğitim Dökümanı ile birlikte çok faydalı olmuş, keşke kendi kartımızı tasarlamadan önce sizinle tanışmış olsaydık, mutlaka fikirlerinizi alırdık.

Raspberry için yaptığınız çalışma farklı bir klasman atlamış taktire şayan olmuş, kutlarım.
Bizim de Raspberry Pi Pico için üzerinde çalıştığımız farklı bir projemiz var bittiğimde buradan paylaşırım.
Amaç çorbada tuzumuz bulunsun Değerli Hocam. Sizlerin emekleri bizi de bu yorucu süreçte ivmelendiriyor, umarım projeleriniz devam eder.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri