Robot süpürge

Kodla Büyü

Karayeller

Aktif Üye
Arkadaşlar robot süpürgeler wifi olmadan çalışıyor mu? Yani evinde interneti olmayan birisi robot süpürge kullanabilir mi? Biraz araştırdım ama hiç bir bilgi yok bu konuda.

hocam tahminime göre aynı evdeyken yani aynı modeme bağlıyken olabilir belki ama dışarıya çıkınca süpürgeye ulaşamazsınız. interneti kesip denemek lazım. hatta bulurken bluetooth üzerinden arıyor ilk etapta belki o şekilde de görüyordur sonrasında.

bluetooth ile denedim olmadı. illa wifi istiyor bağlanmak için ama interneti kesip denemedim. aynı wifi de iken görecektir diye düşünüyorum.

hocam tahminime göre aynı evdeyken yani aynı modeme bağlıyken olabilir belki ama dışarıya çıkınca süpürgeye ulaşamazsınız. interneti kesip denemek lazım. hatta bulurken bluetooth üzerinden arıyor ilk etapta belki o şekilde de görüyordur sonrasında.

bluetooth ile denedim olmadı. illa wifi istiyor bağlanmak için ama interneti kesip denemedim. aynı wifi de iken görecektir diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim.

Hocam navigasyon özelliği olmayan eufy robovac kullanıyorum. İnternet erişimi falan da gerektirmiyor. Kışın sürekli elektrik kesintisi yaşanan bir bölgedeyim, evde çocuk var. Elim ayağım oldu.

Arkadaşlar robot süpürgeler wifi olmadan çalışıyor mu? Yani evinde interneti olmayan birisi robot süpürge kullanabilir mi? Biraz araştırdım ama hiç bir bilgi yok bu konuda.
Hocam dün gündüz internet gitti bir süre. Evde aynı ağa bağlı olduğu halde süpürgeyi göremedi uygulama. Çalıştıramadım süpürme ini. İnternet istiyor muhtemelen bendeki model haritalamadan dolayı.

merhaba,

anker l70 kullandım bir süre arıza yaptığı için yeni bir süpürge arıyorum. s5 max ve viomi v3 seçeneleri hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Tavsiye edebileceğiniz güvenli bir satıcı var mı?

Harıtalandırma yapanlar wifi ye ihtiyaç duyuyor. Aynı ağa bağlı olmanıza gerek olmuyor. Dişarı da da olsanız cihazı çalılştırabiliyprsunuz.

merhaba,

anker l70 kullandım bir süre arıza yaptığı için yeni bir süpürge arıyorum. s5 max ve viomi v3 seçeneleri hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Ben vacuum mop pro aldım. Viomi v2 pro alacaktım o sıra çok arttı fiyatı. V2 pronun fiyatına vacuum mop pro aldım. V2 proyu düşünme sebebim 5 harita kaydetmesi idi. Bunda 1 tane var. Sonradan da aman sanki 5 ev var da yanımda mı taşıyacağım dedim bunu aldım. Memnunuz. Okul açık iken günlük süpürüyordu ev gayet temiz kalıyor uzun süre günlük tozu aldığı için. İyi ki almışız dedik. Eşim beğendi.

merhaba,

V3 alacağım bende genpa garantili mi alsam distürübitör garantili mi nereden alsam diye düşünüyorum. Mop pro kullanan 3 öğretmen arkadaşım var üçüde memnun, v3ün çekim gücü daha yüksek diye ben ona karar verdim

Ecovacs ozmo 950 var. İlk haritalamayı yaparken çok zorlandık fakat şuan memnunuz. 2.4 ghz wifiye ihtiyaç duyuyor. Uzaktan kontrolü mevcut. Gerçekten sağlam bir ürüne benziyor. Ama evinizde boydan cam-ayna yada yansıma yapan eşyalar varsa haritalama sırasında kapatmak felan gerekiyor, yoksa dock çıldırtıyor. Haritalar vs. uzak sunucuda tutulduğu için mesela bugün avrupa sunucularında sıkıntı oldu ve haritalar kayboldu, sonra geri geldi. Süpürmesi gayet başarılı. Mop yaparken halı tanıma özelliği var ama halılar ile beraber mop yapmak zor oluyor. Kullanışlı değil bence. Diğer robotlar hakkında fikrim yok o yüzden kıyaslama yapamayacağım. Amazon üzerinden aldım. Fakat Ecovacs Türkiye pazarına girmiş ama farklı bir yeni model ile, internet sitesinden bakılabilir.

Uzaktan kontrol etmek istiyorsanız İnternet bağlantılı olması lazım. Ama yok cihazın üzerindeki tuşa basıp çalıştırırım diyorsanız İnternete gerek yok. Ayrıca İnternete bağlananlarıda tlf ve İnternet kullanmadan çalıştırabilirsiniz.

Moplu olan arkadaşlar silme olayı gerçekten başarılı mı yoksa olmasa da olur mu. Mantık olarak minicik bezle azıcık su ile ne kadar silebilir soruları var kafamda

öneriler için teşekkürler.
s5 max aldım.

Moplama özelliği için halıları kaldırmak gerekiyor. O zaman başarılı oluyor. İstediğiniz su miktarında silme yapabiliyor. Her odadan sonra bezi silmek gerekli

Xiomi v3 aldım bende bugün öğlenden beri uğraşıyorum bir türlü haritalayamadım, kaç saatte haritalandırdınız ve bir püf noktası var mı önce sadece kenarlarda mı gezdirmeliyim oda oda mı yapmalıyım tüm evin kenarlarını mı gezdirmeliyim. Salonun haritasını çıkardı yarım saat 1 saatte mutfağa götürdük orayıda çıkarınca burayı unuttu , sık sık IP aranıyor uyarısı veriyor , şarjı full mü olmalıydı orda mı hata yaptık

Xiomi v3 aldım bende bugün öğlenden beri uğraşıyorum bir türlü haritalayamadım, kaç saatte haritalandırdınız ve bir püf noktası var mı önce sadece kenarlarda mı gezdirmeliyim oda oda mı yapmalıyım tüm evin kenarlarını mı gezdirmeliyim. Salonun haritasını çıkardı yarım saat 1 saatte mutfağa götürdük orayıda çıkarınca burayı unuttu , sık sık IP aranıyor uyarısı veriyor , şarjı full mü olmalıydı orda mı hata yaptık
İlk olarak haritayı silin. Sonra şunları yeniden yapın.
1. Ürünü standı duvara yaslanacak şekilde nerede duracaksa konumlayın.
2.Evi gerekli şekilde düzenleyin.
3. Başlat demeden evvel üstteki 3 noktayı tıklayın ve kenarları süpürü aktif edin.
4. Başlatı tıklayın. Duvar diplerini gezerek şarj standına dönecektir. Standa dönünce haritalama biter.
5. 3 noktayı kullanarak alan düzenleyici ile odaları isimleyebilirsiniz.
6. Kenarları süpür yapmazsanız da olur ama saatler sürer çünkü tüm evi süpürecektir ve işi bitince haritayı tamamlamış olur.
Her odayı ayrı yaparsanız her seferinde o odayı haritalar ve işi uzar.

Evet hocam v3 şu aşamaya geldim şimdi bu hatayı veriyor Hocam çizdiğim halde baya ilerledim sanki ama yıprandım resmen

Ekli dosyalar

• 6FACCFDF-85B1-476D-BF3E-634402DF1185.jpeg
    6FACCFDF-85B1-476D-BF3E-634402DF1185.jpeg
    135.9 KB · Görüntüleme: 121
Evet hocam v3 şu aşamaya geldim şimdi bu hatayı veriyor Hocam çizdiğim halde baya ilerledim sanki ama yıprandım resmen
Bir odayı bölmek istiyorsunuz sanırım. Salon bölmek için seçilince bölme çizgisini duvardan duvara komple çizmeniz gerekli. Küçük çizerseniz bölmez. Dilini Türkçe yapın programın ayrıca. Daha kolay olacaktır.

Arkadaşlar merhaba. Bende robot süpürge alma sürecindeyim ama garanti anlamında sorun yaşamamak için ne yapmalıyım. XİAOMİ Mİ ROBOT VACUUM-MOP 2 PRO bakıyorum. Amazon da olsa direk alacağım ama amazon da yok bu model. Hangi siteden yada hangi garanti altındaki cihazlara bakayım. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Bende robot süpürge alma sürecindeyim ama garanti anlamında sorun yaşamamak için ne yapmalıyım. XİAOMİ Mİ ROBOT VACUUM-MOP 2 PRO bakıyorum. Amazon da olsa direk alacağım ama amazon da yok bu model. Hangi siteden yada hangi garanti altındaki cihazlara bakayım. Teşekkürler.
hocam geneli ithalat garantili. istanbulda garanti firması. sıkıntı değil. akakçeden aratıp alabilirsin. sadece aldığınız yerle ilgili yorumlara bakarak alın.bazı satıcılar kanser edebiliyor

Ben şu satıcıdan
https://m.gittigidiyor.com/profile/tikla_gelsin

Xiaomi mi vacuum mop pro aldım. Aradan 2 aydan fazla süre geçti. Mesaj attım e faturayı tekrar istemek için adamlar aynı gün WhatsApp numarasını yolladı ve buradan iletişime geçerek ister misiniz yardımcı olalım dediler. WhatsApp üzerinden yazdım saatler içinden faturamı yolladılar. Olaki bir sorun olursa inşallah yardımcı olurlar diye ümit ediyorum artık.

Bizde şunu aldık memnunuz. :)

Hocam viomi v3 alacakken sizin referansınız ile bu cihazı aldık. Sizin referansınızı tercih etmemdeki en büyük etken diğer ürün incelemelerinde sanki hep firmalar tarafından ücret karşılığı reklam amaçlı inceleme videoları çekilmiş hissi oluştu bende. Aynı adam 10+ cihaz incelemesi koymuş kanalına, nasıl oluyor bu iş. İşi gücü bırakıp Robot süpürgelere yatırım mı yapmışlar! Bu nedenle samimi incelemeniz için ayrıca teşekkür ederim.
Bir hafta olduk şu an için oldukça memnunuz.

hocam, dublex veya triplex evler için 2 ve 3 adet farklı haritalama özelliği mevcut mu cihazın?
viomi vx serilerinde var bu özellik ama xiaomi modellerinde bu fiyatlarda denk gelmedim. vacuum mop pro kullanıyorum güzel iş çıkartıyor. çoklu haritalama için (5 harita kaydetme) viomi v2 pro almak istedim tam alacağım sırada 3200 tl'den 3800 tl'ye çıktı o sebeple 3000 tl'ye vacuum mop pro aldım. viomi v2'nin arayüzü ve konuşma dili ingilizce imiş sonradan öğrendim. ingilizcesi basit seviyede kullanımı zor değil zaten bu cihazlarda.

Hocam viomi v3 alacakken sizin referansınız ile bu cihazı aldık. Sizin referansınızı tercih etmemdeki en büyük etken diğer ürün incelemelerinde sanki hep firmalar tarafından ücret karşılığı reklam amaçlı inceleme videoları çekilmiş hissi oluştu bende. Aynı adam 10+ cihaz incelemesi koymuş kanalına, nasıl oluyor bu iş. İşi gücü bırakıp Robot süpürgelere yatırım mı yapmışlar! Bu nedenle samimi incelemeniz için ayrıca teşekkür ederim.
Bir hafta olduk şu an için oldukça memnunuz.
evet bazı kullanıcılarda o olay var. ben kargo kapıda diye bir kanal var onda izledim aklımdaki ürünlerin serilerini. artı eksi hepsini söylüyor. neden tercih edin neden etmeyin kısmına değinmişti.

Peki hocam başka marka model gördünüz mü, kullandınız mı? roborock s5 max ile kıyasını merak ediyorum açıkçası. bu arada s5 max ın da birden fazla haritalama özelliği var.

Peki hocam başka marka model gördünüz mü, kullandınız mı? roborock s5 max ile kıyasını merak ediyorum açıkçası. bu arada s5 max ın da birden fazla haritalama özelliği var.
kullanmadım ama irobot roomba da fiyat performans odaklı diyorlar. haritalama yok odaya koy başlata bas temizlesin mantığı var. annemlere alma niyetim var esasen onu mesela. bu videoda tüm serileri ucuzdan pahalıya karşılaştırarak anlatıyor. kanalda birçok süpürgenin testi ve özellikleri mevcut. ben buradan karar verdim. roborock, xiaomi'nin üst seviye dediğimiz serilerinden. viomi v2 pro ile vacuum mop pro arasında kaldım ve fiyat farkından dolayı(ki ben alırken fark 700 tl ye kadar çıktı şimdi viomi daha ucuzdu geçen baktığımda) vacum mop pro aldım. aralarındaki fark harita sayısı ve bir haznenin viomide fazla olması.

Geri