robot kol için güç kaynağı tavsiye

Kodla Büyü

sadbt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar arduino ile joystickle kontrol edilebilen robot kol yapıcaz. güç kaynağı olarak ne kullanmalıyım? elektornik bilgim çok iyi değil öğrenmeye çalışıyorum. arduino yu nasıl beslemeliyim robot kol için??

Robot kol taşınabilir olmayacaksa motorunuzun gerilim ve akımına uygun adaptör kullanın, şarjla falan uğraşmazsınız.
Proje sunumu için olacaksa powerbank de kullanabilirsiniz.

Robot kol taşınabilir olmayacaksa motorunuzun gerilim ve akımına uygun adaptör kullanın, şarjla falan uğraşmazsınız.
Proje sunumu için olacaksa powerbank de kullanabilirsiniz.
okulda küçük bir sunum yapmak istiyoruz sadece. powerbank işimizi görür o zman. benim aklıma gelmemişti çok sağolun hocam

Powerbank ların bazıları belli bir süre sonra kendini kapatıyor. Ona göre alın. Akıllı telefonlar tetiklediği için kendini kapatmıyor. Ben a101 den almıştım. Kullanamadım.

arkadaşlar arduino ile joystickle kontrol edilebilen robot kol yapıcaz. güç kaynağı olarak ne kullanmalıyım? elektornik bilgim çok iyi değil öğrenmeye çalışıyorum. arduino yu nasıl beslemeliyim robot kol için??
Robot kolun ara malzemelerini satın mı aldınız yoksa 3d yazıcı ile mi bastınız. Bilgi almak isterim . Şuan yapılmış olan bişey var mı

Geri