Rize Çayeli Hizmetiçi Kursu

Kodla Büyü

oyungezer

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 15-19 Ekim arasında düzenlenecek olan Fatih Projesiyle ilgili Hizmetiçi Eğitim Kursuna katılacak olan var mı?

hocam bende taaaaa alanyadan gelicem kısmetse valla ne eğiticiyim nede formatör BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİYİM.
bu arada deneyimli arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Özellikle getirilmesi gereken evrak varmı, resmi kıyafet zorunluluğu varmı?

yaw ben ne zaman başvursam reddediyorlar :verymad: öncelik liselerde diye :verymad:

bende ankarada olanı istemiştim vermediler bunuda istemedim telefonla arayıp sordular gelcen mi die kıramadım :puhaha:

bende Ordu'dan gideceğim.sanırım yoğn bir kursmuş 8-9 da başlayop 4-5 e kadar sürüyormuş.temmuzda giden arkadaşlar sivil gitmişler ama resmi kıyafet isterler mi zorunlu olur mu bilmiyorum.ıban nonuzu vermemiz gerekiyormuş bize daha sonra ödeme yapacaklarmış.onun dışında başka bir şeye gerek yok sanırım zaten orada kalacak yerayarlanmıştır.

trueandfalse' Alıntı:
bende Ordu'dan gideceğim.sanırım yoğn bir kursmuş 8-9 da başlayop 4-5 e kadar sürüyormuş.temmuzda giden arkadaşlar sivil gitmişler ama resmi kıyafet isterler mi zorunlu olur mu bilmiyorum.ıban nonuzu vermemiz gerekiyormuş bize daha sonra ödeme yapacaklarmış.onun dışında başka bir şeye gerek yok sanırım zaten orada kalacak yerayarlanmıştır.
teşekkürler hocam

kaçılın ben de geliyorum bu kursa :mrgreen:
kurs hakkında bazı bilgiler
1- sivil kıyafet serbest
2- gezi olanakları
3- yemekleri süper
4-gelirken otobüs biletinizi veya rayiç bedeli belgenizi hazırlatıp getirin.
5-gelirken iban numaranızı getirin...

daha fazla bilgi için http://www.cayelihizmetici.com/

only61' Alıntı:
kaçılın ben de geliyorum bu kursa :mrgreen:
kurs hakkında bazı bilgiler
1- sivil kıyafet serbest
2- gezi olanakları
3- yemekleri süper
4-gelirken otobüs biletinizi veya rayiç bedeli belgenizi hazırlatıp getirin.
5-gelirken iban numaranızı getirin...

daha fazla bilgi için http://www.cayelihizmetici.com/
Hocam sivil mi yoksa resmi kıyafet mi soracaktım ben de. Bu konudaki bilginiz kesin mi?

ben şimdiye kadar resmi kıyafet istendiği bir kursa katılmadım hepsi serbestti

Bilişimle ilgili kursların hiçbirinde kıyafet konusunda sıkıntı çıkmıyor. aslında diğerlerindede çıkmıyor ama katılanlar amirler ve onlarda serbes desen biletakım giyime hastalığı var.
saçınıza sakalınıza dikkat edin yeter

saç sakal da önemli değil...ne yapacaklar kovacaklar mı? :) salın gitsin

Geri