Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Rize Çayeli Fatih Projesi Semineri!!!

Konu, 'Halk Eğitim Öğretmenleri' kısmında yakopasa tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. yakopasa

yakopasa Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar bugün il milli eğitimden aradılar haftaya pazartesiden başlayarak 1 haftalık fatih projesi seminerine katılacakmışız. Seminere katılacak veya bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı? Seminer Rize Çayeli'ndeymiş. Ben kayseriden katılacağım. Ulaşım konaklama ve diğer konularda yardımcı olabilecek olan arkadaş varsa lütfen yardım etsin.

2. desertrose

desertrose Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam Çayelindeki eğitim merkezinde konaklama bölümü mevcut, telle görüşüp teyit edebilirsiniz. Ulaşıma gelince Trabzon da havaalanı var, o şekilde gelirseniz havaşlar Rize nin ilçelerine kadar götürüyor. ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Benim de bir sorum olacak sizin başvurunuz olmadan nasıl katılıyorsunuz?

3. yakopasa

yakopasa Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam başvuru konusunda benimde bir fikrim yok. sanırım ilçeden adımı yazmışlar haberim olmadan. Bugün işte ilden aradılar ve söylediler.

4. trueandfalse

trueandfalse Seçkin Üye Seçkin Üye

bende başvurmadım resen gönderdiler.ıban nonuzu getirmeyi unutmatın harcırah ödemeleri ona göre yatacak.

5. can61

can61 Seçkin Üye Seçkin Üye

bede başvurmuştum bu seminere şuan duruma baktığımda B/B/B/B/B dior nedemke se ?? güzel ülkem isteyene çıkmaz istemeyene çıkar. Anlamadım ben bu işi.

6. mert_aylan

mert_aylan Seçkin Üye Seçkin Üye

parasız ya da kredi kartsız gitmeyin bizim ödemeler sonradan hesabımıza yatmıştı

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal