Rize Çayeli Fatih Projesi Semineri!!!

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün il milli eğitimden aradılar haftaya pazartesiden başlayarak 1 haftalık fatih projesi seminerine katılacakmışız. Seminere katılacak veya bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı? Seminer Rize Çayeli'ndeymiş. Ben kayseriden katılacağım. Ulaşım konaklama ve diğer konularda yardımcı olabilecek olan arkadaş varsa lütfen yardım etsin.

Hocam Çayelindeki eğitim merkezinde konaklama bölümü mevcut, telle görüşüp teyit edebilirsiniz. Ulaşıma gelince Trabzon da havaalanı var, o şekilde gelirseniz havaşlar Rize nin ilçelerine kadar götürüyor. ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Benim de bir sorum olacak sizin başvurunuz olmadan nasıl katılıyorsunuz?

Hocam başvuru konusunda benimde bir fikrim yok. sanırım ilçeden adımı yazmışlar haberim olmadan. Bugün işte ilden aradılar ve söylediler.

bende başvurmadım resen gönderdiler.ıban nonuzu getirmeyi unutmatın harcırah ödemeleri ona göre yatacak.

bede başvurmuştum bu seminere şuan duruma baktığımda B/B/B/B/B dior nedemke se ?? güzel ülkem isteyene çıkmaz istemeyene çıkar. Anlamadım ben bu işi.

parasız ya da kredi kartsız gitmeyin bizim ödemeler sonradan hesabımıza yatmıştı

Geri