Resmi yazdırma ??

Kodla Büyü

ayhangunes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
elimde bir tane resim var (http://zezencay.googlegroups.com/web/tarih_seridi.jpg

Bilgisayar için bir tarih şeridi hazırlanmış 5699 x 1984 piksel ebatlarında .

Bu resimi ben nasıl lazer yazıcıdan yazdıra bilirim ? (Samsung marka BTS olan yazıcı yani A4 kağıdına baskı yapan)

Aklıma resmi parçalamak geliyor ama nasıl yaparım onu düşünüyorum .

mutlaka bunun bir kısa yolu olmalı :twisted: :twisted: :twisted:

Tek bir a4 kagıdına cıkarmak istiyosan windows un fotograf yazdırma sihirbazıyla oluyor. yada excel sayfasına yapıstır resmi ve yazdırma alanı belirledikten sonra sayfa yapısından sığdır 1x1 sayfa dersen yine cıkar.

ancak sanki ben bu fotoyu gercek ebatlarında küçültme yapmadan a4 kagıtlarını kullanrak nasıl cıkartabilirim gibi soruyosun anladım. normal çıktı alacaksınsonra kagıtları yanyana getirip kenar boşlukları olarak bırakılan kısımları kesip yapıştırarak birleştirebilirsin.

bencede normal çıktı alacaksınsonra kagıtları yanyana getirip kenar boşlukları olarak bırakılan kısımları kesip yapıştırarak birleştirebilirsiniz ali hocam doğru söylemiş

evet yanyana getirip birleştirmeyi düşünüyorum ama nasıl tam olarak paylaştırıp ölçekleğeceğim onu bilmiyorum.

word e koyamazsın bunu

resmi excel sayfasınıa yapıstyır ce cıktısıı al tam istedigin gibi cıkar. yana tasan sayfalarda cıkar hepsi tam birleşir...

Hacker' Alıntı:
word e koyamazsın bunu

resmi excel sayfasınıa yapıstyır ce cıktısıı al tam istedigin gibi cıkar. yana tasan sayfalarda cıkar hepsi tam birleşir...

Eyvallah hocam.
Yaptım yazıyı baya bir bekledi. yazdırılıyor dedi yavaş yavaş yazıcıya aktardı. yazıcı peşpeşe yazdı.

Teşekkür ederim.

Geri