Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Resmi yazdırma ??

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ayhangunes tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ayhangunes

ayhangunes Seçkin Üye Seçkin Üye

elimde bir tane resim var (http://zezencay.googlegroups.com/web/tarih_seridi.jpg

Bilgisayar için bir tarih şeridi hazırlanmış 5699 x 1984 piksel ebatlarında .

Bu resimi ben nasıl lazer yazıcıdan yazdıra bilirim ? (Samsung marka BTS olan yazıcı yani A4 kağıdına baskı yapan)

Aklıma resmi parçalamak geliyor ama nasıl yaparım onu düşünüyorum .

mutlaka bunun bir kısa yolu olmalı :twisted: :twisted: :twisted:

2. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

Tek bir a4 kagıdına cıkarmak istiyosan windows un fotograf yazdırma sihirbazıyla oluyor. yada excel sayfasına yapıstır resmi ve yazdırma alanı belirledikten sonra sayfa yapısından sığdır 1x1 sayfa dersen yine cıkar.

ancak sanki ben bu fotoyu gercek ebatlarında küçültme yapmadan a4 kagıtlarını kullanrak nasıl cıkartabilirim gibi soruyosun anladım. normal çıktı alacaksınsonra kagıtları yanyana getirip kenar boşlukları olarak bırakılan kısımları kesip yapıştırarak birleştirebilirsin.

3. simanur

simanur Aktif Üye

bencede normal çıktı alacaksınsonra kagıtları yanyana getirip kenar boşlukları olarak bırakılan kısımları kesip yapıştırarak birleştirebilirsiniz ali hocam doğru söylemiş

4. ayhangunes

evet yanyana getirip birleştirmeyi düşünüyorum ama nasıl tam olarak paylaştırıp ölçekleğeceğim onu bilmiyorum.

5. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

word e koyamazsın bunu

resmi excel sayfasınıa yapıstyır ce cıktısıı al tam istedigin gibi cıkar. yana tasan sayfalarda cıkar hepsi tam birleşir...

6. ayhangunes

Eyvallah hocam.
    Yaptım yazıyı baya bir bekledi. yazdırılıyor dedi yavaş yavaş yazıcıya aktardı. yazıcı peşpeşe yazdı.

Teşekkür ederim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal