resmi videoya dönüştürme programı

Kodla Büyü

date

Site Gezgini

arkadaşlar resimdeki örnek video geçişini hangi programda bulabilirim.
A resmini xx saniye gösterecek, süresi bitince dönerek köşeye çekilecek ve diğer b resminin köşesinde kalacak.
movie maker de bu efekt yok. aynı boyutlarda ve bu efekte sahip bir program önerirseniz sevinirim.

hocam teşekürler ama üç beş program denedim ama o efekti bulamadım.
büyük programlarda vardır belki ama kota sorunu yüzünden indiremiyorum. küçük boyutlu ve ücretsiz bir programda ( reklam yazısı olmadan ve videoyu bilgisayara kaydedebilmem için) bu efekt varsa onu arıyorum.

Flash programı sanırım işini çözer. Önce başlangıç resmi koyarsın sonra iki resim geliyor zaten hareket oluşturursun. Artı tam bu istediğin efekt olur zannedersem. Gif olarak kaydetme konusuna da bir gözat.

date' Alıntı:
hocam teşekürler ama üç beş program denedim ama o efekti bulamadım.
büyük programlarda vardır belki ama kota sorunu yüzünden indiremiyorum. küçük boyutlu ve ücretsiz bir programda ( reklam yazısı olmadan ve videoyu bilgisayara kaydedebilmem için) bu efekt varsa onu arıyorum.

aynenbadi' Alıntı:

Sanırım yine kota sorunu olacak.

sanırım en doğrusu biraz uzun sürsede bu şekilde gıf hazırlayıp movie makerde slayt yapmak. ilginize teşekürler.

Sadettin hocamızın dediği gii flash ile yapıp .swf ya da .gif olarak dışarı aktarıp başka programlarla videoya dönüştürebilirsiniz.

Benzer şekilde photoshop veya fireworks ile de o dönme efekti gif olarak hazırlabiliyor olmalı. Yine gif i sonradan videoya dönüştürmeyi deneyebilirsiniz.

Geri