Resimli ghost anlatımı!..

Kodla Büyü
ben ghostu yıllardır kullanıyorum. çokta memnunndum taaki yeni sistem bilgisayarlar gelene kadar. yedek almaya çalışıyorum. biligisayar yaniden başlatılıyo fakat yedekleme işlemine gçilmiyor. PC GHOST starting yazıyor ve dos ekranında kalıyor. ve bidahada cıkamıyorum formatlamak zorunda kalıyorum. sanırım kurtarma kartından kaynaklanıyo.

processor' Alıntı:
hocam bootable cd yi indiremiyorummmm

hocam benim gönderdiğim sadece .doc dosyası olarak hazırlanmış ghost anlatımı idi
ne demek istediğinizi anlamadım ama hangi cd yi nerden indiremediniz ??
tam olarak anlayabilirsem yardımcı olmaya çalışırım

hocam doc un içinde bootable cd ye link koyulmuş. rapid linkini kopyalasam da olmadı. file not found uyarısı verdi. şimdi netten bi tane indiriyorum. bakalım tabii sağlam çıkarsa. ama elinizde varsa bootable cd buraya koyarsanız olmayan arkadaşlar da faydalanırlar.
Ayrıca bu kaynak için teşekkürler, kaç gündür bu imaj olayı ile uğraşıyorum. bootable cd ile deniyim bir de...

HOCAM GÜZEL ANLATMIŞSIN ELLERİNE SAĞLIK.
BEN AYNI ŞEKİLDE UYGULAMAYI YAPIYORUM AMA %75 DE HATA VERİYOR.
ŞİMDİ BİLGİSAYAR NE AÇILIYOR NEDE TAMAMEN İMAJI GERİ YÜKLÜYOR. NEDEN OLABİLİR?

kingings' Alıntı:
HOCAM GÜZEL ANLATMIŞSIN ELLERİNE SAĞLIK.
BEN AYNI ŞEKİLDE UYGULAMAYI YAPIYORUM AMA %75 DE HATA VERİYOR.
ŞİMDİ BİLGİSAYAR NE AÇILIYOR NEDE TAMAMEN İMAJI GERİ YÜKLÜYOR. NEDEN OLABİLİR?

hocam o image'ı kopyaladığınız cd den kaynaklanıyor olabilir
başka bir gnost image cd niz varsa onunla deneyin
oda olmazsa bilgisayarınıza temizinden bi format çekin
formatın ardından tekrar ghost image'ı kurmayı deneyin

şimdi bu anlatım çok güzel olmuş. Ama ben bişey anlamadım bu imajı alaınca öğrenci bilgisayarlarından herhangi birisinden aldığım imajı hepsine kullanabilirmiyim. Ya ben bu imaj işini bir türlü çözemedim ya..

emines' Alıntı:
şimdi bu anlatım çok güzel olmuş. Ama ben bişey anlamadım bu imajı alaınca öğrenci bilgisayarlarından herhangi birisinden aldığım imajı hepsine kullanabilirmiyim. Ya ben bu imaj işini bir türlü çözemedim ya..

tabiki kullanabilirsin

Geri