Resimlerin Üst Üste Yerleştirilmesi Efekti

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bu benim ilk dersim olucak o yüzden hatalar için kusura bakmayın.

Elde edeceğimiz resim.

Dersi rar dosyasından çıkardıktan sonra içerisinde index.html dosyasına tıklayarak dersi izleyiniz. Dersi indirip izlemek için tıklayın.

NOT:Dersin PSD ektedir.

Ekli dosyalar

• stüsteyerleştirme.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 438
  • ust_uste_resim.rar
    9.8 MB · Görüntüleme: 118
karinca_52' Alıntı:
hasari hocam tecrübeler için devamını bekleriz :wink:
Hocam resim yapmak birkaç saniyemi alıyor fakat anlatması saatler alıyor. Baya uğraştım ama iyi olmadı gibi...

hasari' Alıntı:
Hocam resim yapmak birkaç saniyemi alıyor fakat anlatması saatler alıyor. Baya uğraştım ama iyi olmadı gibi...

zamanına bereket hocam... çok başarılı...iyi olmadı ne demek yahu :roll:

Hasari hocam ilk ders anlatımı çalışmanı tebrik ederim. Güzel bir anlatım olmuş. Tabi ilk olduğu için bazı aksamalarda var. Bazı yazı balonlarının süresini biraz daha uzatabiirsen daha anlaşılır olacaktır. Yazının tamamını okuyamadan hızlı geçiyor. İnsan kendi çalışmasını izlerken, yazdıklarını bildiği için süreyi iyi hesap edemeyebilir. Çalışma sonunda bir yada birkaç kişiye izletirsen daha iyi sonuçlar alabilirsin. Birde Demonstration modunda olduğu için bazı İngilizce ifadeler kalmış. (Click gibi..)
Türkçe Photoshopu tercih ettiğin için ayrıca kutlarım. Derslerin devamını bekliyorum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

scilavdar' Alıntı:
Hasari hocam ilk ders anlatımı çalışmanı tebrik ederim. Güzel bir anlatım olmuş. Tabi ilk olduğu için bazı aksamalarda var. Bazı yazı balonlarının süresini biraz daha uzatabiirsen daha anlaşılır olacaktır. Yazının tamamını okuyamadan hızlı geçiyor. İnsan kendi çalışmasını izlerken, yazdıklarını bildiği için süreyi iyi hesap edemeyebilir. Çalışma sonunda bir yada birkaç kişiye izletirsen daha iyi sonuçlar alabilirsin. Birde Demonstration modunda olduğu için bazı İngilizce ifadeler kalmış. (Click gibi..)
Türkçe Photoshopu tercih ettiğin için ayrıca kutlarım. Derslerin devamını bekliyorum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
Üstadım sizin gibi tejübeli birinden böyle güzel eleştiriciler almak inanın beni çok mutlu etti. Sizin çalışmalarını sıklıkla takip ediyorum. Bizde ordan kazandığımız birşeyleri vermeye çalıştık. Bundan sonra eleştirileriniz doğrultusunda kendimi biraz daha geliştireceğim. Anlatım düşündüğüm kadar kolay değilmiş. Biraz acemiliğime geldi umarım bundan sonra hep birlikte güzel yeni daha hoş paylaşımlar yaparız.

helal olsun sana ilk deneme olmasına rağmen güzel olmuş devamını bekleriz emeğine sağlık :+1:

Dersi yeniden düzenleyerek hataları gidermeye çalıştım. İindirmek isterseniz birinci mesajda link verilmiştir.

Re: Üst üste resimlerin yerleştirilmesi

çk teşekkür ederiz bizim gibi yenilere yardımlarınızı bekliyoruz

Re: Üst üste resimlerin yerleştirilmesi

teşekkür eder, çalışmalarınızın devamını dileriz.
Paylaşımlarınız çok güzel ve faydalı oluyor.

@hasari hocam teşekkürler.

Acaba bu videolu sunuyu hangi program ile hazırladınız.
Özellikle balonla anlatım çok başarılı olmuş
Video boyutunu nasıl düşürdünüz.

yav bu mesajı aslında sitenin birdaha ortadan kaybolma ihtimaline karşı arşivlemek lazım.
bence önemli bir belge hatta ileride çok para bile eder.
Baksanıza mesaja Hasari'nin ilk photoshop ders anlatım videosu.
:D

hasari hocam gene kalitesini konuşturmuş
ellerine sağlıkk hocam devamını bekliyoruz

albatros44' Alıntı:
@hasari hocam teşekkürler.

Acaba bu videolu sunuyu hangi program ile hazırladınız.
Özellikle balonla anlatım çok başarılı olmuş
Video boyutunu nasıl düşürdünüz.
Adobe Captivate programını kullanmıştım.

xapex' Alıntı:
yav bu mesajı aslında sitenin birdaha ortadan kaybolma ihtimaline karşı arşivlemek lazım.
bence önemli bir belge hatta ileride çok para bile eder.
Baksanıza mesaja Hasari'nin ilk photoshop ders anlatım videosu.
:D
Nostaji gibi değilmi. İlk masaüstü çalışmalarım ve ilk dersim. :)

hocam ellerinize sağlık güzel olmuş kendimizi geliştirmemizde çok yardımlarınız oluyor teşekkürler....

Dostum sen manyaksın ya. :) Yine yapmışsın yapacağını güzel bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık.

Geri