resimleri videoya çevirmek

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
MERHABA ARKADAŞLAR RESİMLERİ VİDEO FOTMATINA ÇEVRİMEK İSTİYORUM BÖYLECE RESİMLER VC DE DEN DE İZLENEBİLSİN

VARMI İYİ BİR PROGRAM BİLEN

LİNK VERİRSENİZ VEYA BU SİTEYE EKLERSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Pinacle Studio hocam. Hollywood Fx efektleriyle-yazılar-resimler kullanarak harika bir tanıtım filmi hazırlayabilirsin. Özellikle geçiş animasyonları çok güzel...

Hocam bende orijinal linanslı CD'si var. Pinacle Studionun.. Eğer başka çözüm bulamazsanız rapidshare'ye atarım sizin için. upload biraz ama :?

valla hocam eğer elinizde varsa paylaşım iyi olur ben genede denim bi googleda

hocam son çare olarak yapalım o işi. Bir araştırın bulamazsanız yüklerim çok bekletiyor da..

proshow, memorion tv, movie maker programları da va. ben memorion tv yi öneririn. çünkü resimleri aynı zamnda data olarak ta kaydediyor.

Arkadaşım fotoğrafları videoya çevirme proğramı olarak proshow gold iyi bir program.
Güzel bir program.İstediğin müzikleri de ekliyorsun,efektler veriyorsun.Windowsun movie maker 'ı da kullanabilirsin.

PAYLAŞILMAYAN BİLGİ,BİLGİ DEĞİLDİR

en iyisi ve güzel i
MİCROSOFT A AİT

PHOTOSTORY kullanımı kolay türkçe ve kendi müziğinizi de oluşturabiliyorsunuz

Hocam Movie Maker en basit ve zahmetsiz bi program.Ancak VDC de izlenebilmesi içn nerodan VCD formatına çevir olsun bitsin.Extra Programlara gerek yok ,Eğer elinde yoksa veya ulaşamadıysan

proshow gold programıyla her türlü resmi her türlü video formatına kolaylıkla dönüşütrebilirsin.

karinca_52' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR RESİMLERİ VİDEO FOTMATINA ÇEVRİMEK İSTİYORUM BÖYLECE RESİMLER VC DE DEN DE İZLENEBİLSİN

VARMI İYİ BİR PROGRAM BİLEN

LİNK VERİRSENİZ VEYA BU SİTEYE EKLERSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
bjhfvyuvjhvbkugbı

Geri