Resim Çerçeveleri(PSD Formatında Düğün Şablonları)

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• creative12ux9.jpg
    creative12ux9.jpg
    216.6 KB · Görüntüleme: 876
  • creativealbum12ig7.jpg
    creativealbum12ig7.jpg
    60.3 KB · Görüntüleme: 876
hocam sen ne yaptın böyle, işi gücü bıraktık, dosya indirelim. Tam da interneti sınırsıza çevirmiştim. Mükemmel oldu

arkadaşlar indirenlerden acaba torrent olarak gönderebilecek var mı tek tek indirmek epey uzun sürecek

Arkadaşlar, dosyaları indirdim. Ama kendi resimlerimizi bu şablonlara nasıl ekleyecez. Bunun otomatik bir yolu var mı ? Denedim ama bir türlü örneklerdeki gibi görüntü elde edemedim.

Hocam süper ya. Fotoğraflarımızı kendimiz düzenleyelim. Fotoğrafçılar biraz dinlensin :) Teşekkürler.

bne öğretmen değilim öğrenciyim böyle progrmlaara karşı cok ilgim var bneim bunları güvenle indirebileceeğim bir yer var mı ve nasıl indirdikten sobra calıstırabilirim..??lütfenn cevaplarsanızz sevinirimm..simdiden sağoulnn

keriman' Alıntı:
bne bunları indirdikten sonra nasıl kuracağım yardım edin lütfen....

kurmak diye bişey yok photoshop programı ile bu çalışmaları açıcaksın sonra istiedigin deşiklikleri yaparsın.ama photoshop kullanmayı bilmiyorsan olmaz..

teşekkürler hocam,
gerçi teşekkür kelimesi az kalır. yaptığın paylaşım dehşet. ellerine sağlık.

hocam yaa hepsi süper vallaha..Fotoğrafçılara bi ton para dökcez bunun için..sonuçta adamlar da bunları kullanıyor..
emeğinize sağlık hocam
ben üçüncüyü indiriom daha ama hepsini indirecem..
teşekürler tekrar..

hocam linkler krılmış uzunca bir vakit geçmiş tabi elinde olan arkadaş varsa ekleyebilirse sevinirim

Geri