Resim Çerçeveleri(PSD Formatında Düğün Şablonları)

Kodla Büyü

Aliosman_eser

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• creative1.jpg
    creative1.jpg
    147.3 KB · Görüntüleme: 4,339
arkadaslar beğenilirse diğerlerini de gondericem
bu Creative Album 1 ' di
Bunu Gibi 12 tane var

İsterseniz yawas yawas ekleyebilirim sayfaya...

gönderirsen memnun oluruz hocam lazım olacak düğünden sonra :wink:

Ekli dosyalar

• creative2.jpg
    creative2.jpg
    156.3 KB · Görüntüleme: 4,294
  • CreativeAlbum2.jpg
    CreativeAlbum2.jpg
    23.8 KB · Görüntüleme: 4,295
Arkadaslar her Albüm de 20 PSD çerçeve vardır... Zaten album içinde olan psd lerin resimlerinide altlarına ekliyorum...Bilgilerinize...

teşkkr ederiz internetteki grafik çalışmaları olan sitelerde rastlamıştım, burdada paylaşılması faydalı saol hocam ellerine sağlık

yaa ben de almak istiyorum bu şablonları ama rapid engeli maalesef. parasızlığın gözü kör olsun evde net yok kii :( keşke biri hayrına siteden gönderse ne güsel olurdu

aslında kimse indirmiyor diye diğerlerini vermeyecektim.... madem siz istiyorsunuz hergun bi tane eklicem sizin için...

Program mı bu hocam anlayamadım. Yoksa hazır oluşturulmuş albümü mü değiştiriyoruz ? Ona göre indircem az da değil.

Aliosman_eser' Alıntı:
aslında kimse indirmiyor diye diğerlerini vermeyecektim.... madem siz istiyorsunuz hergun bi tane eklicem sizin için...

valla hocam ben indirdim hepsini şuan kadar varsa devamı bekleriz tşkr şimdiden

mystreous' Alıntı:
Program mı bu hocam anlayamadım. Yoksa hazır oluşturulmuş albümü mü değiştiriyoruz ? Ona göre indircem az da değil.

program deil hocam... hazır şablon... sen bu sablona resmini yapıştırıyorsun sadece... ortaya orneklerdeki tablo çıkıyor... aynı fotograf studyolarında yapılanlar gibi... zaten onlarda bunları kullanıyorlar...

Hocam çok teşekkürler.Hepsi harika...Valla yakınlarda düğün yok.Kendi fotoğraflarımızdan da yapsak olur herhalde:):)

Geri