RESFEBE - ZİHİN OYUNLARI HAKKINDA

Kodla Büyü
elinize sağlık 504 soru bitmiştir. bazı kelimeler biraz garip olmuş ama devamını bekliyoruz. :+1:

ejdeharr' Alıntı:
elinize sağlık 504 soru bitmiştir. bazı kelimeler biraz garip olmuş ama devamını bekliyoruz. :+1:
:eek: Maşallah öğretmenim, ne ara bitirdiniz? umarım beğenmişsinizdir. Daha farklı bakış açısıyla çalışmalara devam ediyoruz...

3-4 arkadaş aynı anda kurduk 2 günde yarışarak bitirdik , tek başına sıkıcı oluyor bence uygulamanızı multiplayer şeklinde eklenti yapmalısınız ve kesinlikle mesajlaşma olmalı (bknz triva *****) , tabi bunları yapınca 500 soru yetmez soru sayısını arttırmalısınız , son olarak sanki sona doğru aynı sorular çıkmış gibi oldu yada sizin şifreleme kalıplarınızı ezberledik :) :+1:

ejdeharr' Alıntı:
3-4 arkadaş aynı anda kurduk 2 günde yarışarak bitirdik , tek başına sıkıcı oluyor bence uygulamanızı multiplayer şeklinde eklenti yapmalısınız ve kesinlikle mesajlaşma olmalı (bknz triva ****) , tabi bunları yapınca 500 soru yetmez soru sayısını arttırmalısınız , son olarak sanki sona doğru aynı sorular çıkmış gibi oldu yada sizin şifreleme kalıplarınızı ezberledik :) :+1:
Size ve arkadaşlarınıza tebrik ederiz :alkis: günümüzde bir çok tüketici online oyun taraftarı haklısınız ancak örnek verdiğiniz oyun bilgi yarışması ve süreli bir oyundu, bizim yapmaya çalıştığımız ise kullanıcıları düşünmeye sevk edip farklı bakış açılarından görmelerini sağlamaktı. o yüzden kullanıcının istediği zaman açıp oynayabileceği, istediği zaman kapatıp sonra kaldığı yerden devam edebileceği bir oyun tasarladık. takılan konularda iletişime geçilebilmesi içinde face grup kurduk. soruları hazırlayan tek kişi olunca ister istemez kalıplaşmalar oluyor haklısınız, ikinci güncellemede o problem üzerinde yoğunlaşıp daha düşündürücü ve daha farklı bakış açıları isteyen görseller hazırlamaya çalışacağız. teşekkür ederiz ...

Indirmedim henüz ama resimler, renkler çok soğuk duruyor. Yani burdan tavsiye etmeseniz, sizlerin olduğunu bilmesem sırf renk ve trafikten indirmem.

Daha canlı veya klasik renkler olsun bence. Mavi, turuncu, kırmızı tarzı renk tonu olmalı. Birde baloncuk, o beyin simgeleri, adam. .. ne bileyim bana sıcak gelmedi.

Emeğinize saygım sonsuz. Umarım çok daha iyisi güzeli olur benimkini yapıcı yönde dost sözü olarak kabul edersiniz.

En yakin zamanda indirecegim insallah. Selametle..

s_kajmeran' Alıntı:
Indirmedim henüz ama resimler, renkler çok soğuk duruyor. Yani burdan tavsiye etmeseniz, sizlerin olduğunu bilmesem sırf renk ve trafikten indirmem.

Daha canlı veya klasik renkler olsun bence. Mavi, turuncu, kırmızı tarzı renk tonu olmalı. Birde baloncuk, o beyin simgeleri, adam. .. ne bileyim bana sıcak gelmedi.

Emeğinize saygım sonsuz. Umarım çok daha iyisi güzeli olur benimkini yapıcı yönde dost sözü olarak kabul edersiniz.

En yakin zamanda indirecegim insallah. Selametle..
tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz öğretmenim, ilerledikçe daha profesyonel işler çıkaracağız, yapıcı eleştirilerinizi dikkate alacağız mutlaka. Umarız içerikten memnun kalırsınız...

Geri