Resen Atama Yaparlar mı ?

Kodla Büyü

Monkey D. Luffy

Site Gezgini
Merhaba,

Ortaokul içerisinde İmamhatip ortaokulunda görev yapıyorum. İmamhatip'te haftalık 8 saat derse giriyorum. Norm 0 olarak gözüküyor. Norm fazlası listesinde adım var. Yönetmelikte resen atama yapılabilecektir diye bir ibare var. İlçe memde şube müdürne sordum geçen yıl resen atamadılar ama yapabilirler de dediler. Bilemiyorum dedi.

Okula alıştığım için merkeze daha yakın olan okullar da olsa da diğer okullar istemiyorum. Tercih yapmasam resen gönderirler mi ?

bursada bir sendikadan aldığımız bilgiye göre 4 senedir resen atma yapmamışlar görevlendirme değerlendiriyolarmış ama şöyle bir durum var yapmayacakları anlamına gelmez en yakın özür grubunda okulumda norm fazlasıyım diye hemen tayin istemelisin bence hocam

Bu cuma tercihin son günü. Yapmak istemiyorum. Resen atama yaparlar mı onlar da bilmiyorlar. Bilmiyorum ben de, gitmek istemiyorum sadece.

önceki yıllarda yapılmış mı ilinizde? ilden ile değişiyor çünkü. kimisi yapıyor kimisi yapmıyor. gitmek istemiyorsanız yapmayın bence.

İzmir de çatır çatır resen atama yaptılar. Farklı bi ilçeden farklı bi ilçeye resen atanan epey öğretmen var.

Geri