Renault Megane 2 1.5 Dci Aranıyor

Kodla Büyü

SYSOP

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yüksek modelde gözüm yok, 10 yaşa kadar,
büyük kazası hasarı olmayan
masrafsız, bakımları tam,
döşemesi yırtsızlık deliksiz
150k km civarına kadar
fiyatı abartılmamış Megane arıyorum. Sedan veya HB olabilir. Baz model istemiyorum.
Sizde, çevrenizde, yakınınızda varsa iletişime geçelim.

SYSOP' Alıntı:

Yüksek modelde gözüm yok, 10 yaşa kadar,......................2006 Ağustos trafiğe çıkışlı 2007 model
büyük kazası hasarı olmayan . .........................................Yok
masrafsız, bakımları tam, .................................................ilk günden bu güne bütün bakımlar yetkili serviste yapıldı
döşemesi yırtsızlık deliksiz.................................................bırak yırtığı sigara dahi içelmedi. Sigarası yanık araça kimse bindirilmedi bile
150k km civarına kadar. ....................................................orjinal 85000 km de
Megane Sedan veya HB olabilir. Baz model istemiyorum.......sedan bej renk privilage 105 lik manuel vites ..(otomatik kesinlikle alma 4 ileri onlar)
fiyatı abartılmamış............................................................. ?
Sizde, çevrenizde, yakınınızda varsa iletişime geçelim.......... bu istedikleriniz özelliklere sahip araç bende var sayın hocam makinanın ben ikincisi sahibiyim ilk sahibi Albay emeklisi ankara renault maisten sıfır almış, 44500 km deyken aynı bayiden fluence ile takas yapmış. Bende oradan aldım şimdiye kadar hale servisi bozmadım 85000 km deyiz triger bakımlarınıda yeni yaptırdım satmaya kıyamıyorum. Yakıt ve konforu çok güzel. yeni alaçağım araçında kesinlikle turbolu olması gerektiğinden üzerine iyi bir para daha koymalıyımki megimi aratmasın. Fiyat konusunda da sahibinden sitesini baz alırsak temiz arabalarda ikinci el piyasası uzaya çıkmış alırken de satarken de bundan etkineleceğiz oradakilere göre bakarak fiyat verirsem 39 bin derim. Bu fiyatı verirsen satarmıyım onuda bilemiyorum arabama farkında olmadan bağlanmışım, ikinci elde malum çok artmış yerine ne alaçağım onu da bilimiyorum yani anlayaçağın kararsızım . Sana kolay gelsin temiz araba bulmak zor hele birde megane alaçaksan kesinlikle kriterlerinden taviz verme narin arabalarımız var.

Booger' Alıntı:
Sayın hocam kafandaki fiyat aralığı ne kadar onu belirtirsen yardımcı olurum.
Hocam satıcının malına fiyat biçmesini tercih ederim. Arabası var 23 vermezsin arabası var 26ya iyi aldım dersin. Ben genede 25 civarı diyeyim de seçenekler üzerinden değerlendireceğim.

cerci20' Alıntı:
Hocam 2009 sedan var..
Masrafsız istediğin özelliklerde fakat 215bin km de..
Düşünürsen..
Senede 36k km yapmış bana çok hocam senelik 15-20k civarı yapanlara bakıyorum.Sağolun.

goldenboy' Alıntı:
reno megane 2 1.5 dci 2011 model 71000 de var hocam ben de satacam daha koymadım siteye
2011 beni aşar hocam.

@serci2001
Hocam aracı galericilere götür ne veriyorlarsa üzerine %10 ekle ederi odur.
Sahibinden baktıklarımda eksi 2bine pazarlıklar yapıyoruz ama araçlar hoşuma gitmiyor. Oraya koyanların %80i ya tutarsa cılar gerçek satıcı da onlara kanıp boşa zaman kaybediyor.
Bu arada fiyatı abartılmamışa ? koymuşsunuz 10 yaşında (yada 10yıldır trafikte) olan arabaya 39bin fiyat verirseniz siz "bana göre" bu kritere girmiş olursunuz :)

SYSOP' Alıntı:
Yüksek modelde gözüm yok, 10 yaşa kadar,
büyük kazası hasarı olmayan
masrafsız, bakımları tam,
döşemesi yırtsızlık deliksiz
150k km civarına kadar
fiyatı abartılmamış Megane arıyorum. Sedan veya HB olabilir. Baz model istemiyorum.
Sizde, çevrenizde, yakınınızda varsa iletişime geçelim.

Benzin+LPG düşünürsen hocam aracım bu fiyatıda uygun
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 436/detay/

Herkese ilgisi, yorumları ve teklifleri için teşekkür ederim.
Yeni aracı bugün itibariyle aldım.

Ben de megane2 bakiyorum arkadaşlar yeni konu açmayım dedim. Ankara..'da arkadşın kriterlerde dizel olsa daha iyi olur. Var mi satmayi düşünen ?

2006 model 126binde 1.5 dizel dinamik.hatchback.arka 2 çamurluk boyalı kaput değişmiş benden önceki sahibinde km orjinal.renk yeşil

Sedan bakıyorum arkadaşlar fiyat olarak çok çıkamam. 2011 bana ağır gelir :) fiyatı abartılmamış yakınlarda olursa iyi olur.

Geri