regedit

Kodla Büyü

belgen

Site Gezgini
Arkadaşlar temp2 diye bir hata mesajı geliyordu bende neyime gerekse artık bunu silmek için çalıştırda regedit yazıp ta curriant dosyasını buldum ve sildim şimdi masaüstünden belgelerim bilgisayarım ağ bağ exspoler hepsi gitti. ne yapayım geri nasıl düzeltecem yardım lütfen...

ek yapıyorum: Arkadaşlar masaüstünü özelleştirden xp ana ögelerini yeniden işaretledim tekrar geldiler fakat şimdi masaüstü bütün simgeler seçili gibi gölgeli oldular

evet geri yüklemeoluşturma noktalarının hiç biri çalışmıyor. hatta takvimini bile oynatamıyorum

Bilgisayarı yeniden başlatın
F8 ile açılış menüsüne ulaşın
Bilgisayarımı en iyi yapılandırma ile başlat gibisinden bir seçenek var onunla başlatın
böyle olabilir.
windows bu seçenekle registry nin sağlam bir yedeğini her zaman alır ve geri yükler.

çalıştır+regedit+HKEY CURRENT+software+microsoft+windows+current Version 'un içeriğini tüm sildim

temeli asacaklarmış ve son isteğini ve diyecek bir şeyi varmı diye sormuşlar temelde bu bana ders olsun demiş
artık bende aynen temel gibi diyorum
yardımcı olanlara ve olacaklara tekrar teşekkürler...

masaja9.png

Hocam bunu dene bakalım. + Klavyenin bütün tuşlarına bas, belki takılı kalan olabilir.

Hocam genelde o surunun kaynağı burasıdır ama... Sen bir de temayı sıfırlayıp yeniden başlat bilgisayarı. İnş. olur. Hadi haber et bakalım.

Geri