Ray-ban nereden alınır?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar netten güvenilir nereden Ray-Ban alabilirim. Fuarlar çok farklı 450 tl atasunda n11 250-300 tl çok kararsız kaldım

piyasa sahte Ray-Ban kaynıyor 300 lira sahte gözlüğe verilmez.
tanıdık optikçi vs varsa güvendiğiniz oradan alın.

reklam gibi olmasın ama n11 den 250 civarı aldık geçen sene ama , nerdeyse birebir kopya yapmışlar anladığım kadarıyla .. içine sinsin isterseniz atasun optik gibi firmalardan alın 100 tl fazla verin ..

iyi de optik firmalarında satılanların gerçek olduğu ne malum ya o da sahteyse gerçek olduğu nasıl teyit edilebilir

Hocam ben tanıdık güvendiğiniz dedim. Normal çerçeveli gözlüklerim ray ban 5 sene bitiyor taş gibi sağlam hala her gün kullanmama rağmen

Valla ben çinden aldım iki sene evvel 10 dolara. Başka marka. Güzel yakışıklı gözlük. Polarize UV hepsi var. Bidaha alsam ordan alırım gene. :D:cool:

10 sene oldu Ray Ban düşme vs her şey haliyle geldi başına hala taş gibi kullanıyorum

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, tanıdık optikçi yok malesef, n11 gibi sitelere baktığımda da neredeyse hiç yorum yok 3-4 yorumda bir ilanı silip tekrar mı ekliyorlar sanırım, aliexpress te fiyatlar iyi hocam da mevzu göz olunca insan bilemiyor, piyasada ki sahte sayısından dolayı rayban'dan vazgeçeceğim neredeyse

Optikçide sahte olma ihtimali düşük bana göre , pazarlıkla alın.

an mantıklısı atasun gibi kurumsal yerler geliyor ama oralardada fiyat fazla piyasada ki optikçilerede bakmak lazım sanırım
bence optikcilerde de sahte olma ihtimali var bir keresinde bir optikciden aldığım gözlük çok dandik çıkmıştı tanıdığım optikci de yok her yaz bu güneş gözlüğü gerçek mi sorunsalı çıkıyor

bence optikcilerde de sahte olma ihtimali var bir keresinde bir optikciden aldığım gözlük çok dandik çıkmıştı tanıdığım optikci de yok her yaz bu güneş gözlüğü gerçek mi sorunsalı çıkıyor
evet hocam birde o var sahte mi gerçek mi düşüncesi ? diğer dorumlarda atasun bile sahte satıyor diyen var

Hocam.
Tanıdık bildik yer varsa diye dedim benim normal numaralı gözlüklerim de ray ban 5 6 senedir kullanıyorum taş gibi. Doğru yerden almak mesele

Geri