python 2.sınav

Kodla Büyü
KUR 2'de ne okutuyorsunuz? Robotik seçtiyseniz 30 kişiyle robotik çalışmalarını nasıl yapıyorsunuz?

kur 2 seçmiyoruz ders seçmeli olduğu için hocam. BT rehberliği olduğu için ekstra yük biniyor o zaman.

bende for - while döngülerinden sonra bıraktım python u , sıkıldı çoğunluğu her öğrenciye hitap etmiyor ,istemiyor öğrenmek zorla olmayacağından 3 boyutlu tasarım tinkercad ve 3 boyutlu yazıcıdan çıktı alıyoruz (akıllı tahtaların kırılan kulplarını basıyoruz) böle geçircez dönemi. Soru olarak bende kararsızım ilk sınavı paylaşmıştım 2. sınav bakalım belirsiz şuan

Ben test yapmayim diye düşündüm bide fen lisesindeki öğrencilerin hiç ilgisini çekmiyor o yüzden böle 50 tane falan vereyim diyorum onlarin içinden çıksın diye ben de karar veremedim

Kızmazsanız eğer şahsi görüşüm ilgilerini çekmiyor diye taviz verdiğimiz her an dersin kendisini ve branşımızı kaybettiğimizi hissediyorum. Yeni neslin hangi ders ilgisini çekiyor ki? Hepsini zorla alıyorlar zaten. Ben ısrarla dersin işlenilmesi taraftarıyım.
Fen lisesinde çalışıyorum. Kur-1'de listeler ve demetler önümüzdeki hafta bitiyor.

Bende en son çok boyutlu listeleri işledim. Nesneler kaldı. Bundan sonra kalan derslerde tam olarak işlevsel programlar yaptırmaya çalışıyorum. Öğrendiklerini nerelerde kullanabileceklerini görsünler diye.
Diğer arkadaşlardan konu olarak öndeymişim. Kullanmak isteyenler için 2. dönem 1. sınavı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Not: Dosyayı indesignda hazırladığım için .pdf halinde kaydettim.

Ekli dosyalar

• 9.2.1E.pdf
    352.7 KB · Görüntüleme: 170
Hocam kızmak ne demek çok haklısınız bulunduğum okulun da etkisi var böle soylememin hocam kolay sorun düşük almasinlar diyor yakında hocam sorulari verin de derler

Fen lisesinde ders zorunlu ama anadolu lisesinde seçmeli.
bilgisayar bilimi öğretmeni gelsin diye zoraki seçtirmişler dersi diğer seçmelilerde başka ders takviye ve bol bol not verildiğinden o derslerle kendilerini karşılaştırmaları kırılmıyor bir türlü. Bişe öğrenmeden geçse ders yeterli çoğuna maalesef bide 10. Sınıflarda var ders sadece gözlerini açmış oluyolar okulda artık o sınıfta haliyle

Hocam kızmak ne demek çok haklısınız bulunduğum okulun da etkisi var böle söylememin hocam kolay sorun düşük almasinlar diyor yakında hocam sorulari verin de derler
Direnmek zorundayız hocam. Emin olun zaman geçtikçe tarzınıza alışıyorlar ve kimse bir şey diyemiyor.

Geri