PYBS hatası

Kodla Büyü

eda_y

Site Gezgini
pybs de öğretmen tabletine arıza kaydı oluşturmaya çalışıyorum. aancak "öğrenci adına henüz kapanmamış bir kayıt bulunmaktadı ihazı tekrar kayıt alamazsınız." hatası ile karşılaşıyorum.
Beraberinde öğretmen öğrenci karışık olarak 5 tablet kaydı oluşturdum ama bir kişide hep hata veriyor.
Hata içeriği öğrenci ile iligili amam tablet öğretmen tableti.
Neden böyle bir hata verdiğini çözemedim. sorun nasıl düzeltilebilir? bu konuya iligli nerelerle iletişim kurabilirim?

Ekli dosyalar

• pybs.jpg
    pybs.jpg
    108.4 KB · Görüntüleme: 1,259
sanırım sistemde çalışma var arızalı ürün takip ekranı boş görünüyor daha iki gün önce yollamıştım iki cihaz görünmüyor şimdi.
bide her seferinde üst taraftan arıza kaydı oluştur diyerek devam et çünkü sistem kendini yenileyemiyor. kolay gelsin

Aynen hocam sistem sıkıntılı. Benim de gönderdiğim 4 tabletten 2 si gelmedi arıza kaydı da silinmiş. Telpa arayarak ödeme beklediği için gönderilmediğini söylediler normalde Teknik Serviste Ödeme Bekleyen Kayıtlarda görünmesi gerekirdi. Telpadan ürünle ilgili takip numarası alıp öyle baktık. Ne zaman şu sistemi sağlam bir şekilde düzenleyecekler.

Bizim sistemde hiçbir sıkıntı görünmüyor. arıza kaydını diğer tabletlerde oluşturuyorum. bütün işlemleri yapabiliyorum. sadece bir kişide bu hatayı alıyorum. sabah 9 dan beri belirli aralıklarla tekrar deniyorum. bu arızanın nedenini bilen de yok çözümünü bilen de yok. resmi olarak nereden yardım isteyebileceğimi bilmiyorum.

Hocam arıza bildirimleri kısmından tarih aralığını 1 yıl geriye kadar gidip filtrele deyip o öğretmen adına geçmişte tanımlanan bir arıza kaydı var mı diye bakabilirsiniz. Belki eskiden tanımlı bir arıza kaydı olduğu için olabilir.

2 yıl öcesinden kayıt açılmış ama gönderilmemiş. İlginç bir durum. Sildim şimdi kaydı düzeldi. ben bir yıl öncesine kadar gitmiştim. Teşekür ederim hocam.

eda_y' Alıntı:
2 yıl öcesinden kayıt açılmış ama gönderilmemiş. İlginç bir durum. Sildim şimdi kaydı düzeldi. ben bir yıl öncesine kadar gitmiştim. Teşekür ederim hocam.

Sürekli bu sorunla karşılaşıyordum. 1 yıl öncesi kayıtlardan sildim düzeldi teşekkürler

erkna' Alıntı:
Şimdi denedim sorun yok
hcam ne yapsam giremiyorum. her tarayıcı aynı hatayı veriyor. direk eba ya yönlendiriyor. pybs ye girip mebbis girişi yapıyorum eba ya atıyor. pybs ekranı gelmiyor.

icarus35' Alıntı:
ohen' Alıntı:
erkna' Alıntı:
Şimdi denedim sorun yok
hcam ne yapsam giremiyorum. her tarayıcı aynı hatayı veriyor. direk eba ya yönlendiriyor. pybs ye girip mebbis girişi yapıyorum eba ya atıyor. pybs ekranı gelmiyor.

pybs şifresiyle deneyin hocam. mebbis şifresiyle bayadır girilemiyor

biz hep mebbisle girdik hocam pybs şifresi nedir nerden alınır. okulda bilişimci de yok.

Hocam ilçenin veya ilin koordinatör öğretmeni vardır. Onla görüşerek çözebileceğinizi düşünüyorum.

Geri