PYBS Arıza sistemine ne oldu ???

Kodla Büyü

hcbalt

Site Gezgini
Arkadaşlar tablet arıza kaydı sistemine girmek için "mebbis kurum girişi" linkine tıkılıyorum bilgileri giriyorum beni direkt eba.gov.tr adresine yönlendiriyor. pybs.eba.gov.tr ' ye girip arıza kaydı girişi yapamıyorum. Bilginiz var mı ? Siz denediğinizde de aynı durumla mı karşılaşıyosunuz ?

Mebbis Kurum Girişi kısmından girmeyi hiç denemedim şimdiye kadar. Okulların pybs şifresi oluyor, şimdiye kadar 4-5 farklı okulda hep aynı şekilde giriş yaptım. Şu anda pybs şifresi ile girişte bir sıkıntı yok. Pybs şifreniz yok mu?

Hocam bu zamana kadar sanki mebbis kurum girişi ile giriş yapıyordum. Pybs şifresini bilmiyorum nasıl temin edebilirim ?

hcbalt' Alıntı:
Hocam bu zamana kadar sanki mebbis kurum girişi ile giriş yapıyordum. Pybs şifresini bilmiyorum nasıl temin edebilirim ?

Hocam mebbis girişi çalışmıyor.Pybs şifresiyle giriliyor.Pybs şifresini il koordinatöründen isteyebilirsiniz.

İlçe veya il koordinatörü ile görüşün, bizim burada kurumsal mail adresi ile mail atıyoruz. Kurumsal maile şifremizi gönderiyorlar.

Geri