pybs 7.sınıflar

Kodla Büyü

hyurdakul

Üye
arkadaşlar bugün sbs ve pybs sınav yerleri belli oldu.5 ve 6 larda sorun yok.Fakat 7 lerin giriş belgeleri yok.herkestemi yok acaba sorun bizdemi bilgisi olan varmı?

Bizim okulda da aynı sorun var hocam. Ancak T.C. kimlik numaralarını tek tek girerseniz belgeler çıkıyor.
Biz daha çıkartmadık. Bir müddet daha bekliyoruz eğer düzelme olmazsa tek tek çıkartırız. Söylediğim yöntemi deneyin hocam.

5. ve 6. sınıfların sınav giriş belgelerinin çıktılarını bende aldım. 7. sınıfların toplu listesini ve 8. sınıfların listesini henüz yayınlamamışlar sanırım. beklemedeyiz.

pybs de 8 yok hocam.Ya da ben mi yanlış gördüm.evet 7 leri biz de alamadık.milli eğitim bir işi de doğru yap.

porry' Alıntı:
pybs de 8 yok hocam.Ya da ben mi yanlış gördüm.evet 7 leri biz de alamadık.milli eğitim bir işi de doğru yap.

8 lerde pybs yok sbs var, sbs puanıyla pybs ye başvuru yapıldı. herneyse 8. sınıfların sbs giriş belgeleride mevcut değil şuanda sistemde.

..LysimakhoS..' Alıntı:
porry' Alıntı:

8 lerde pybs yok sbs var, sbs puanıyla pybs ye başvuru yapıldı. herneyse 8. sınıfların sbs giriş belgeleride mevcut değil şuanda sistemde.
Sabahleyin ben aldım 8lerin Sbs giriş yerlerini, hatta müdür imzaladı bile. İlden ile farkediyor sanırım.

Geri