Publisher ile web site yapımı sunu

Kodla Büyü
bu konu bendede favori idi.çocuklar dikkatle dinledi.diğer konuları dinlemiyolar.bu site işine meraklılar.

http://www.bedava-sitem.com/ ile site yaptırıyorum ben.. hem kullanıcı adı alması kolay, hemde anında yayında oluyor...html kodu da eklenebilen sitede oyun siteleri bile yapabiliyorlar bence bunu da deneyebilirsinz hocam

wake__up' Alıntı:
http://www.bedava-sitem.com/ ile site yaptırıyorum ben.. hem kullanıcı adı alması kolay, hemde anında yayında oluyor...html kodu da eklenebilen sitede oyun siteleri bile yapabiliyorlar bence bunu da deneyebilirsinz hocam
çok iimiş

Publisher ile web site yapımı sunu dosyası indirmek için aktif değil....ve bana şuan çok lazım....dosyayı indirmem için yardımcı olur musunuz

biltek2007' Alıntı:
Arakdaşlar dikkatinizi çekerim, Publisherda hazırlanan web siteleri explorer 7 ve üstü sürümlerde çalışmamaktadır. Nedenini microsoftta araştırdım, eklentiyi eklememişler. Gerek görmemişler.

evet bazı kısımlar çalışmıyor ie de. ama firefox da sorun yok. ie de çalıştırabilen var mı acaba arkadaslar?

mutlak_adeger' Alıntı:
Arkadaşlar, öğrenciler site yapımına çok hevesliler. 7. basamak kitabındaki üniteyi görünce uzman olacaklarını sanıyorlar. En başarısız öğrenci bile ders dinlemeye başladı. Dreamweaver, kod vs için öğrencilerim ve bilgisayarlarım yeterli olmadığından publisher anlatıyorum. Başka arkadaşlar da var sanırım publisher anlatan. Başlıca araçları anlatan bir sunu hazırladım. Sunuda linkleri köprüyle anlattım öğrenciler açısından daha basit olsun diye. Bir de kayan yazı kodları ekledim, bence çok gerekli değil ama meraklı öğrenciler var o yüzden. Sunuya ekleme yapmak için fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...Site yapımıyla ilgili bir sunu bulamadım forumda(ya da ben görmedim) ve bunca soruna rağmen bir başlangıç yapayım dedim... :D

:alkis:

bunu bende düşünmüştüm ama yapmamıştım.Çok iyi fikir.Hem 7 de hem 8 de html anlatmamış oluruz, çocuklarda hep aynı şeyi görüyoruz demez böylece.

Teşekkür ederim arkadaşlar.Aslında 2010 için de hazırlayacaktım ama belirsizlikten dolayı hiç içimden gelmiyor...

**melike**' Alıntı:
Ne kadar şanslısınız hocam, öğrencilerinizin ilgisini çekiyormuş. Ben de publisher, frontpage anlattım ama hiç ilgilerini çekmedi.
Tek ilgilendikleri oyun maalesef :(
aynen benim de öyle. her fırsatta oyuna yöneliyorlar :( ben frontpage anlatıyorum ama pek hevesli değiller...

amdturion' Alıntı:
**melike**' Alıntı:
Ne kadar şanslısınız hocam, öğrencilerinizin ilgisini çekiyormuş. Ben de publisher, frontpage anlattım ama hiç ilgilerini çekmedi.
Tek ilgilendikleri oyun maalesef :(
aynen benim de öyle. her fırsatta oyuna yöneliyorlar :( ben frontpage anlatıyorum ama pek hevesli değiller...

Geçen yıl çalıştığım okulda kaldı o öğrenciler. Sınıflar 20 kişilikti ve her öğrencinin 1 bilgisayarı vardı. Norm fazlası olup başka okula gelince
değişti. Şimdi oyun oynamaya izin verirsem "çok iyisiniz öğretmenim teşekkür ederiz" diyorlar. İzin vermezsem "yine mi ders yaa offf" demeye başlıyorlar ki ben de bunu duyunca zaten Bakanın iltifatlarıyla dibe vuran motivasyonumu tamamen kaybediyorum...

Geri