projeksiyonda görüntüsünü ayırmak mümkünmü?

Kodla Büyü

bolubeyi

Aktif Üye
projeksiyonda görüntü akışı devam ederken (video) ben bilgisayarımda başka işlemler yapmak istiyorum. ( öğrenciler benim masa üstünü görmeyecek ancak projeksiyondan videolu ders anlatımlarını izleyebilecekler.) böyle birşey yapılabilirmi. projeksiyon ekranını dondurma veya masaüstü ekranını bölümlere ayırma haricinde. şimdiden teşekkürler.

bır ıkı dıye ayırabılıyorsun monıtor gıbı saga sola atarak yapaarsın hocam masaustu sag tus ozellıkler ayarlar 1.monıtor ıkıncı monutor olayı

ekrankartı menunden de yapabılırsın varsa clone yerıne ıkı monıtor ayarla

Yukarıdakilere ilaveten, ekran kartı Ati ise Control Center programında bi yerlerde "sinema kipi" diye bir seçenek tam olarak sizin istediğiniz işi görür.

unknownrealmman' Alıntı:
Yukarıdakilere ilaveten, ekran kartı Ati ise Control Center programında bi yerlerde "sinema kipi" diye bir seçenek tam olarak sizin istediğiniz işi görür.
ati değil hocam ama tşk ederim ilginiz için.

mfacil' Alıntı:
bır ıkı dıye ayırabılıyorsun monıtor gıbı saga sola atarak yapaarsın hocam masaustu sag tus ozellıkler ayarlar 1.monıtor ıkıncı monutor olayı

ekrankartı menunden de yapabılırsın varsa clone yerıne ıkı monıtor ayarla
hocam bu şekilde 2 ekranda projeksiyonda görünüyormu. yoksa biz 2 ekrandan istediğimizi projeksiyonda gösterme seçeneğimiz varmı ?
benim istediğim projeksiyondan gösterilen videonun bilgisayarın masa üstünde simge durumunda olması. ve masa üstünde yaptığım diğer işlerin projeksiyona yansıtılmaması.

hocam ekran özelliklerinden genişletilmiş ekranı seçersiniz vidyonuzu sürükleyerek sağ tarafa çekin video orada dönerken siz sol tarafata istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz kolay gelsin

samsunlu' Alıntı:
hocam ekran özelliklerinden genişletilmiş ekranı seçersiniz vidyonuzu sürükleyerek sağ tarafa çekin video orada dönerken siz sol tarafata istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz kolay gelsin

hocamın dedıgı gıbı olur yanı ıkısınıde aynı anda kendı monıtorunde goremezsın ıkı monıtor varmıs gıbı olur saga attıkların projeksıyonda gozukur sola attıkların kendı ekranında ama sımgeler senın ekranında kalır sürükle bırak yaparsın sorun olmaz ben senene sonu eylencelerınde yapmıstım sorun suz kullanmstım slayt+kmplayer+gomplayer+medyaplayer ı kontrol ettım aynı anda

Geri