Projeksiyonda Altyazılar görünmüyor

Kodla Büyü

bilişimogrt

Site Gezgini
Arkadaşlar bilgisayarda bsplayerda altyazılar görünmesine rağmen yansıyan görüntüde altyazılar görünmüyor.bu problem nasıl çözülebilir,yardımcı olursanız sevinirim..

Bs Playerin ayarlarından hocam. Altyazı kısmını iyice bir karıştırın hocam. Media playerda da bir ayar var onu yapmayınca siyah gösterir projeksiyonda.Onun gibi birşeydir büyük ihtimal.Bs player yüklü değil hocam bakamıyorum ama oraları bir karıştır hocam.

Hocam bu arada Kmplayer'ı indir oradan bir bak hocam. BSplayer kullanırdım bende ama Kmplayer daha kullanışlı hocam.

teşekkür ederim hocam.yarın okulda bir deneyeyim bakalım.çok ilginç bilgisayar ekranında altyazılar var,tahtada yok.

Ekran seçeneklerinde yani kontrol panelinde tam ekran video ayarı var. buradaki ayara göre bilgisayarda bir video açıldığında bir ekranda direk tam ekran oluyor diğer ekranda ise normal bilgisayar kullanımı devame diyor pencereler ile. ekran dediklerim ya bilgisayar ekranı ya projeksiyon..

eğer sizin de böyle ise ekran kartı ayarlarından (mesela nvidia için masaüstü sağ tık nvdia kontrol paneli) burada çoklu ekran kurmadan tam ekran videonun gösterileceği ekranı kendi bilgisayar ekranınız, normal görünümü ise projeksiyon yapın. emin değilim bunun çözüp çözmeyeceğinden ama olabilir. çünkü tam ekran video ayarında direk görüntüyü tam ekrana taşıyor bu esnada altyazıları atlıyor olabilir. bu ayarı tersine çevirip denerdim ben olsam..

ekranı masaüstüne genişlet ayarı aktif olabilir eğer öyleyse onu kapatıp deneyin bir de

Arkadaşlar teşekkür ederim.Sorun çözüldü. masaüstü>sağ tuş>özellikler>ayarlar>gelişmiş>Ati ayarlarından sinema kipi yerine monitörle birebir aynı olan kip seçince düzeldi.

Geri