Projeksiyon Kablosu Hakkında bir Soru

Kodla Büyü

sert_hard

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, projeksiyon kablosunda, resimde gösterilen bölümdeki zerzevat özelliği nedir, ne işe yarıyor?

Bir sınıftaki kablo tam o parçanın kenarından sıyrılmış içindeki 2 kablo kopmuş. O bölümü kesip by-pass yapsam, kabloları aynı renkler gelecek şekilde uç uca bağlayıp lehimlesem sonuç nasıl olur?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    13.4 KB · Görüntüleme: 914
iki farklı projeksiyon kablosunu ek yaptım.. her kabloyu tek tek birleştirip bantladım. sonuç görüntü var ama renk farklılaştı.. mavi tonlu renkler kırmızı - pembe karşımı bir renge döndü.

yok o değil benim sorduğum hocam, ben farklı kabloları değil aynı kabloyu parçayı kesip ek yapacam. Yani içteki kablolar aynı renkler birbirine gelecek

bizim de 15 metrelik projeksiyon kablosunun 1 pini kırılmış bunu yapma imkanı nedir acaba.
yapan arkadaş varmı.

Hocam o silindir filitre olması lazım. İptal ederseniz görüntüyü alırsınız ama kalitesi biraz düşebilir. Bir arkadaşımız pin kırılmış napabiliriz diyor. vga soketleri piyasada satılıyor kesip yeni bir soket takabilirsiniz.

hocam yapabilirsiniz. ek yaptığınız kısmı alüminyum folyo ile iyi bir şekilde kaplayın dışarıdan gelecek parazitlerin önüne geçecektir...

Geri