Projeksiyon Aleti Pır Pır sorunu?

Kodla Büyü

fenerbah_che

Aktif Üye
Bi bilgisayara bağlı projeksiyon aletinde nasıl anlatacağımı bilemiyorum pır pır diyeyim (siz anlarsınız:) böyle bir sorun var.Ekran yenileme sıklığı ayarlarından 75 hertz i seçtiğimde azalıyor ama 80 100 veya 60 gibi değerlerde daha da sıklaşıyor.
Pc yi değiştirdim notebookta denedim hiç bir sorun yok.
Önerilerinizi esirmeyiniz lütfen:)

O zaman masaüstü ekranındada yenilenme hızını 60 Hertz yapın birde öyle deneyin.

Markası ne ACER'mı?

İlk önerim farklı bi kabloyu deneyin. Eğer düzelmezse ve garantisi varsa hiç uğraşmayın garantiye yollayın. bizim üç projeksiyon cihazı BT sınıfındaki dahil olmak üzere garantiye gitti ve tamir oldu.

büyük ihtimal projeksiyonun temizlenmesi lazım.tozdan yapıyor.biz temizledik normale döndü

hocam markası vestel öğrenci bilgisayarı
ekran kartında bir sorun var mı diye başka bir bilgisayara hardiskleri değiştirerek denedim ekran kartı sürücü güncelleştirmelerini yükledim yine aynı...
60 hertz de standarttı daha fazla yapıyordu hocam şu anda en uygun 75 oluyor bu bilgisayarda onda da yine hafif dalgalı.
kabloyu yeni değiştirmiştim,notebook ta denediğimde hiç bir sorun olmuyor normal çalışıyor:S

Hocam projeksiyonun lamba,filtre v.b parçalarının temizlenmesi lazım varsa bir kompresör yoksa elektrikli süpürge o da yoksa nefes gücü ile bir üfle be hocam merak etme düzelir. Düzelmezse gönder servise gitsin.
P.s: Alt tarafta vidalanmış kapağı aç orda lambayı bulacaksın sonra...

aynı sorunu bende yaşadım arkadaşlar temizledim ama aynı şekilde devam ediyorrr başka bir önerisi olan var mı acaba?

Geri