PROJE TABANLI BECERİ YARIŞMASI

Kodla Büyü

meleksari

Üye
arkadaşlar
ben halk eğitimi merkezinde görevliyim,bu yıl ki
proje tabanlı beceri yarışmasına
http://etogm.meb.gov.tr/ptby/grup_liste.pdf
bilişim teknolojileri bölümünden katılmak istiyorum.
yalnız bu alanda herhangi bir proje örneği bulunmamakta,benim isteğim
http://etogm.meb.gov.tr/ptby/2007_83.pdf
bu içerikte ki bir yarışmaya nasıl bir konuyla katılabilirim.
bu konuda bana fikir verirseniz çok memlun olurum.
kolaylıklar
iyi günler

proje başvuruları pazartesi başlıyor hocam, zaman azaldı, umarım bir proje bulursunuz.. biz ticaret meslek liselerine yönelik bir çalışma yapıyoruz.. Size de kolay gelsin..

haklısınız zaman az
benim istediğim
bu tarz projelerde ne gibi başlıklar oluyor
ya da örenek projeler var mı
ben bulamadım
anlaşılan hevesim yarım kalacak
:(

hocam erkek teknik öğretimin sitesinden geçen yıl dereceye giren projelere bakabilirsiniz. fikriniz olur en azından.. ama projede amaç daha önce ele alınmamış, faydalı birşeyler ortaya çıkarmak olduğu için her geçen yıl biraz daha azalıyor seçenekler.. umarım ümidinizi kırmamışımdır.. yinede farklı düşünceler çıkabiliyor hocam denemekte yarar var..

hocam yazılım ağırlıklı projeler para etmiyor elektronik olacak millet etkilenecek daha doğrusu mekatronik ağırlıklı olmasında fayda var. Yazılımı tek başına kimse takmıyor

hocam doğru söylüyor, bilg.başında durupta bu ne işe yarıyor diyen pek olmuyor, deselerde cevabı anlamıyolar.. proje demek pek çok insan için elle tutacakları gözle görecekleri mümkünse hareket eden birşeyler olmalı, durum bu :D

peki ama halk eğitimi bünyesinde
elle tutulur bir bilgisayar projesi ne olabilir ki.
aslında bu konu da diğer branşlarla ortak birşeyler yapabilir miyim
ben onu bakınayım.

Sayın Hocam;
Ben Tarih Öğretmeniyim, Bilgisayar Formatörü olduğum için 2008 proje yarışmasına katıldık. Yaptığımız proje ile Konya il birincisi Bölge özel ödülü aldık. Hangi konu hakkında bilgi almak istediğini anlamadım. Daha açık yazarsan sana yardımcı olabilirim

bu proje tabanlı beceri yarışmasında konu olarak neler yapılabilir arkadaşlar, fikirler verir misiniz, Türkiye genelinde derece yapmaya niyetim yok zaten. okulda tek öğretmenim. formaliteden bişeyler çıkarsam ortaya yeter. bir konu bulsam da yazılım olarak nasıl hayata geçireceğimi bilmiyorum. bana yol gösterecek birileri var mı? teşekkürler..

Geri