Proje Okulu Görevlendirme

Kodla Büyü

robotikarduino

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bulunduğum ilde bir başka ilçede proje okulundan çalışmam için teklif aldım.
İlk başlangıçta 6 ay görevlendirme olarak çalışacakmısım. Bu sürede BTR isteyemiyormuşum.
Benim durumumda olan var mı? Proje okulunda görevlendirme olarak çalışanlar BTR durumunu ne yaptınız.

Bende aynı ilçede proje okulunda çalışıyorum. Kadrom ortaokulda BTR olarak proje okuluna gidiyorum.
İki sene önce görevlendirme olarak tam zamanlı çalıştım.
Proje okulunda kadro olmuyor seçmeli ders olduğu için o yüzden sıkıntılı sadece 11 ve 12 lerde 2 saat var ama secmiyolar

Bende aynı ilçede proje okulunda çalışıyorum. Kadrom ortaokulda BTR olarak proje okuluna gidiyorum.
İki sene önce görevlendirme olarak tam zamanlı çalıştım.
Proje okulunda kadro olmuyor seçmeli ders olduğu için o yüzden sıkıntılı sadece 11 ve 12 lerde 2 saat var ama secmiyolar

Farklı ilcede proje okulu ve 18 saat ders seçmisler. Seçmeli derslerle kadro olmuyor mu? Bende tam zamanlı görevlendirme olacağım.
İki görevlendirme olmaz demişler ama proje okullarında çalışan bilişimciler nasıl BTR olacak o zaman anlayamadım.

Hocam ben geçen sene başka bir ilçedeki ortaokula görevlendirildim. BTR olarak da o ilçede başka bir liseye görevlendirildim. 1 gün ortaokulda derse girip 4 gün liseye gidiyordum. Görevlendirmenin görevlendirmesi gibi oluyor ama oluyor.

Bulunduğum ilde bir başka ilçede proje okulundan çalışmam için teklif aldım.
İlk başlangıçta 6 ay görevlendirme olarak çalışacakmısım. Bu sürede BTR isteyemiyormuşum.
Benim durumumda olan var mı? Proje okulunda görevlendirme olarak çalışanlar BTR durumunu ne yaptınız.

Tamamen görevlendirilirseniz (ders tamamlama olarak değil) o okulun kadrolu öğretmeni gibi olursunuz. Ardından o okula BTR görevlendirmesi istersiniz ve olur.

Tamamen görevlendirilirseniz (ders tamamlama olarak değil) o okulun kadrolu öğretmeni gibi olursunuz. Ardından o okula BTR görevlendirmesi istersiniz ve olur.

Hocam bulunla ilgili herhangi bir yazı var mı? Ben nette aradım ama bulamadım. Normalde bir okulda görevlendirme çalışıp o okulda btr olan arkadaşlarımda var.
İl koordinatörü olmaz dediği için şu anda zorda kaldım. BTR olmak istiyorum çünkü olmasamda bütün işler yine bana kalacak.

Kadrom köy ortaokulundaydı. Aynı ilçedeki fen lisesine 2016-2017 döneminde görevlendirildim. Hem ortaokulda dersim vardı hem de fen lisesinde 8 saat dersim vardı. Aynı zamanda fen lisesinde BTR idim. 2 gün köye 3 gün fen lisesine gidiyordum. 2018 eylülde de fen lisesine kadrolu olarak alındım. Belki bu bilgi işinize yarar.

Geri